Sny, které byste neměli ignorovat. I obyčejné obrazy mohou znamenat důležitá poselství

Zpravidla svým snům nepřikládáme žádnou váhu. Víme, že vše, co se nám zdá, je pouze v naší hlavě, ačkoli jsou někdy sny natolik živé, že je často zaměňujeme s realitou. Nicméně, jaké sny lze interpretovat tak, že není radno je ignorovat? Je možné, že se nám naše mysl snaží sdělit určitá poselství, která mají co dočinění s naším skutečným životem. Zde je seznam nejčastějších snů a jejich výklad.

Jídlo

Jídlo může odrážet vaše nenaplněné touhy a nespokojenost se svým životem. Každé jídlo, které se objeví ve vašem snu, má zvláštní význam a je do značné míry určeno svým tvarem a barvou. Například ořech znamená duševní schopnosti, zatímco exotické ovoce obvykle silné touhy.

Létání

Létání je velice častým snem a může naznačovat sílu nebo problémy se sebevědomím. Rozhodující je, zda ve snu dokážete vzlétnout. Uvidíte-li něco takového, překonáte své hranice. Pokud během letu klesáte, čeká vás morální problém.

Pronásledování

Pronásledování ve snu je ukazatelem úzkosti a strachu. Cítíte se zranitelní, ohrožení a máte pocit, že svým problémům nedokážete uniknout. To, jak se s těmito potížemi vyrovnáváte, odráží to, jak se ve svém životě perete se stresem. Mohlo by to také symbolizovat vyhýbání se konfliktům. Pokud se ve snu obrátíte ke svému pronásledovateli čelem, znamená to, že jste schopni překonat obtížné situace ve vašem každodenním životě.

Různé symboly

Symboly a symboliky, jako je kříž, jednorožec nebo božstvo obvykle naznačují touhu věřit v něco duchovního nebo vyšší moc. V podstatě vás tyto věci zvou k hledání hlubšího významu ve vašem životě, kde zůstává něco skrytého.

Nahota

Oblečení vždy symbolizuje zakrytí, protože člověk je jedinou bytostí, která pod oblečením skrývá své tělo. Pokud jsou ve vašem snu všichni ostatní oblečení a pouze vy jste nazí, znamená to, že jste zranitelní nebo něco schováváte a bojíte se, že to ostatní zjistí.

Zvířata

Zvířata ve snech mají specifické interpretace v závislosti na druhu. Obecně zvíře představuje buď část vaší osobnosti, nebo vaše obavy a naděje. Pokud je zvíře divoké, pravděpodobně to souvisí s nezdolnou podvědomou částí vaší osobnosti, je-li zvíře domestikované, může mít pro vás daný tvor konkrétní význam. Existuje mnoho kultur, které stále věří, že zvíře ve snu vykazuje kus osobnosti.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Astrology.gr

Další příspěvky

Předchozí příspěvek Následující příspěvek