Žena našla speciální překvapení v šumivé bombě do vany. Podívejte se, co tam na ni čekalo

Žena dostala od přítele šumivou bombu do koupele. Nečekala nic speciálního, ovšem jak se ukázalo, přítel pro ni přichystal obrovské překvapení.

barevná voda ve vaně po rozpuštění bomby i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Lidé si k různým příležitostem dávají mnoho originálních dárků, například kosmetické přípravky, které jim mají udělat radost. Občas se v takových věcech objeví, nějaké překvapení navíc. Může vás například překvapit barva nebo vůně produktu. Navíc určitě zpříjemní váš den a v koupelně se zrovna dvakrát nestraní, protože jsou nutnou položkou na nákupním seznamu. Když navíc obsahují něco, co v nich vůbec nečekáte je to ještě lepší.

Šumivá bomba do vany s dárkem

Žena dostala od svého přítele k narozeninám. Bombu do koupele, která ji velmi překvapila. Je to vlastně směs jedlé sody, kyseliny citrónové barviv a vůně, ty jsou stlačený do tvaru koule. Můžete si je vyrobit i doma, podrobný recept naleznete na internetu. Po vložení takové koule do vany začne šumět a postupně se rozpouští do vody, uvolňuje tak barvu a vůni. Většinou jsou vhodné na relaxaci a zregenerování těla, potažmo celého organismu.

Když si žena během jednoho večera rozhodla napustit vanu, vzpomněla si na právě už avizovanou bombu do koupele. Vhodila ji do vany a čekala až se rozpustí, během toho se začala voda zbarvovat do modra. Když najednou ve vodě nahmatala plastovou kuličku, rozhodla se ji vytáhnout a zjistila, že ještě něco obsahuje. Byl v ní ukryt stříbrný prsten s obrovským kamenem, podobným diamantu. Po rozbalení byla v samém úžasu, o který se chtěla podělit i dalšími lidmi a zveřejnila ho na sociálních sítích. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.

Kladné reakce na internetu

Na sociálních sítích za sdílení příspěvku získala spoustu kladných a překvapených reakcí. Díky tomu mohla prožít své ničení i s ostatními. Kromě toho měl příspěvek hromadu laiků a retweetů. Objevovali se reakce ve stylu, že si ji chce přítel asi brzy vzít a že by se měla připravit na to, co jí chtěl asi tímto prstýnkem naznačit. Prý to má brát jako znamení a příslib sňatku a z přítele se brzy stane manžel.

žena drží zásnubní prsten iZdroj fotografie: Freepik

Podobné produkty

Podobné produkty s překvapením si můžete zakoupí na internetu nebo klidně i vyrobit. Pro příklad se na trhu vyskytují svíčky, které také obsahují tyto prstýnky. Tímto dárkem určitě nic nezkazíte a obdarovaný bude mít určitě radost a bude potěšen. Přece jen je to velmi originální dárek, ale nikdo nemůže zaručit to, že právě dotyčné osobě se náhodný prstýnek bude líbit. Můžou se z toho také stát vyhozené peníze.

Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Autor článku

Aneta

Zobrazit další články