Připravte si doma speciální roztok, který dokáže z těla vyplavit toxiny. Stačí si do něj jen namáčet nohy

Lidská chodidla v sobě ukrývají spoustu tajemství a jsou propojena s celým tělem. Správnou péčí a vhodnými přípravky lze přes chodidla vyplavit z těla škodliviny a nežádoucí látky

                   

Kdo by neznal zázračnou čínskou medicínu. Ta říká, že lidská chodidla jsou propojena se všemi orgány v našem těle. Na ploskách nohou najdeme ucelenou mapu vnitřních orgánů a ostatních částí těla. Jejich stimulací lze pomoci od zdravotních problémů. A pomocí iontové detoxikační lázně dolních končetin lze zbavit buňky toxinů v lidském těle.

Iontová lázeň

Je třeba hned na začátku říct, že tato metoda není vhodná pro lidi trpící diabetem, mohlo by to vést naopak ke zdravotním potížím. Jinak je lázeň vhodná pro každého člověka. Je založena na efektivním vyrovnání poměru mezi zápornými a kladnými ionty v těle, což se projevuje rozptýlením nežádoucích toxinů. Lidský organizmus se zde detoxikuje přirozenými cestami, takže ledvinami (močí), kůží (potem) a plícemi (dýcháním).

i

Iontová nerovnováha má vliv na celkovou kondici, tudíž může vést ke snížení síly, výkonu a celkově imunitního systému. Zhoršuje spánek a zvyšuje napětí a stres. Toto ošetření tedy uvádí organismus do rovnováhy a dává pocit psychické i fyzické pohody. Vyrovnává totiž kladné a záporné ionty do správné úrovně. Detoxikace je naprosto bezbolestná. Toxiny se vyplaví do vody a ty, které zůstanou, zvládnou přefiltrovat vnitřní orgány.

Příprava iontové lázně

Voda musí být horká, protože přitahuje toxiny ke kůži nohou. Tím, jak se voda ochlazuje, vyplavují se tyto nečistoty ven z těla.

Potřebujete:

Mísu nebo jinou vhodnou nádobu (lavor)
Horkou vodu
1/2 hrnku Epsomské soli
2 polévkové lžíce Bentonitového jílu
1 polévková lžíce jablečného octa

V horké vodě důkladně rozmíchejte Epsomskou sůl. V jiné nádobě smíchejte bentonitový jíl s jablečným octem a v případě potřeby přidejte trochu vody. Namočte nohy do směsí jílu a octa a nechejte je 10 minut osychat. Poté, pokud není slaná voda příliš horká, dejte nohy do mísy (lavoru) a máčejte je alespoň 15 minut. Zbarvení vody vám ukáže, jak moc bylo vaše tělo zaneseno toxiny.

Diskuze Vstoupit do diskuze
96 lidí právě čte
Zobrazit další články