Spíte s partnerem v poloze na lžičku? Pak máte mezi sebou unikátní pouto

                   

Poloha dvou lidí na lžičku je jednou z nejznámějších pozic spánku spokojných párů. Tento přístup vytváří bezpečné a intimní prostředí. Co všechno o vás může vypovědět?

Poloha na lžičku

Studie zjistila, že páry spící na lžičku mají mnohem intenzivnější vztah než páry, které volí jiné pozice. Pokud položíte hlavu na stejný polštář jako váš partner, můžete ještě lépe blokovat veškerý vnější hluk a více si odpočinout. Tím se zbavíte stresu a také zajistíte, že váš vztah bude více vzrušující.

Mazlení

Mazlení před spaním se zdá míti stejný účinek jako spánek na lžičku. Je velmi důležité pro rozvoj intimity. Uvolníte se a uvědomíte si pocity, které vás velmi těší a uklidňují. Studie, které se zúčastnilo 514 lidí, hledala souvislost mezi mazlením a sexuální aktivitou a spokojeností ve vztazích.

Sexuální stránka

Bylo zjištěno, že páry, které se často mazlí, se cítí mnohem více milovány. Prožívají lásku a náklonnost ke svému partnerovi a tím se rozdmíchává  intenzivní sexuální touha. Často díky němu dojde k sexu nebo naopak přichází bezprostředně po sexu. Poloha na lžičku a mazlení mají v romantickém vztahu mnoho účelů, obecně jsou vnímány velmi pozitivně. Proto se večer k sobě tulte a mějte se rádi.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Elitedaily.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
88 lidí právě čte
Zobrazit další články