Žena omylem spláchla do záchodu svůj zásnubní prsten s diamantem. Po dvaceti letech zažila obrovský šok

Když žena omylem přišla o svůj zásnubní prsten, myslela si, že jej už nikdy neuvidí. Po dvaceti letech jí ale čekalo velké překvapení.

prsten s diamantem a růže
                   

Když si člověk koupí nějakou drahou věc, dává si na ní velký pozor. Ještě obezřetněji a opatrněji se chová k dárkům, které dostal od svých blízkých. Mnoha lidem se stává, že i přes všechna opatření, věci ztrácejí. Jedná se především o šperky, které jim mohou bez povšimnutí sklouznout z prstu, zápěstí, ucha či krku. Po zjištění ztráty přichází smutek, a málokdy se podaří ztracenou cennost nalézt. Když mladá žena z Floridy přišla o svůj zásnubní prsten, již nedoufala, že by ho mohla znovu navléct na prst.

Stačila vteřina a prsten byl pryč

Nick a Shania byli velmi zamilovaný pár. Když Nick svou přítelkyni žádal o ruku, poklekl před ní a nabídl jí nádherný diamantový prsten. Shania bez rozmýšlení souhlasila a v tu chvílí byla tou nejšťastnější ženou na světě. Pár dní po jejich zasnoubení se vydali za mužovými rodiči, aby jim mohli oznámit tuto radostnou zprávu. Ti byli novinou velmi potěšení a již se nemohli dočkat, až se stanou svědky sňatku svého milovaného syna.

Všichni se na návštěvě dobře bavili a Shania si odskočila na toaletu. Když splachovala, spadl jí prstýnek přímo do záchodové mísy. Než stačila zareagovat, kroužek lásky byl nenávratně pryč. „Sundala jsem si prsten a položila ho na poličku. Ale když jsem se chystala spláchnout, podařilo se mi zároveň zavadit o svůj prstýnek, takže spadl do záchodu a zmizel,“ svěřila se s nemilou událostí Shania. Všichni členové rodiny vyzkoušeli vše možné, aby prsten získali zpět, ale marně. Po prohledání celého septiku to nakonec vzdali.

spláchnutí toaletní mísy i

Neuvěřitelný vánoční dárek

Po dlouhých dvaceti letech se však přihodilo něco nečekaného. Byly zrovna Vánoce, a tak se sešla celá rodina u Nickových rodičů, aby společně tyto svátky klidu a míru oslavili. Když manželé 25. prosince otevírali vánoční dárky, jak je ve Spojených státech tradicí, dostali dárek, o kterém si mysleli, že je dávno pryč. V tu chvíli bylo jisté, že jsou tyto Vánoce pro Shaniu i jejího muže ty nejemotivnější a opravdu výjimečné.

Když rozbalili dárek a otevřeli malou krabičku, nemohli uvěřit svým očím. Koukali se na Shaniin ztracený zásnubní prsten s diamantem. Jak se od tchána dozvěděli, prsten byl nalezen těsně před Vánoci, a tak bylo jasné, že ho musí vrátit jeho právoplatné majitelce. Shania byla velmi překvapená a šťastná, že může po dvaceti letech v rukou držet svůj prstýnek, o kterém si myslela, že je již nenávratně ztracen.

Prsten se objevil jen náhodou

Tchýně jim vysvětlila, jak to, že je prstýnek znovu na světě. Těsně před Vánoci totiž Nickovi rodiče měnili záchod. Když instalatér sundal toaletu z podlahy a vypustil vodu z nádržky do vany, kroužek sám vypadl ven. Nickova maminka prsten vtipně zabalila do miniaturní keramické toalety, a v této podobě jej vrátila manželskému páru jako vánoční dárek.

zásnubní prsten s diamantem i

Prsten byl sice zlomený, ale diamant zůstal naprosto neporušený. Poté, co ho dala Shaina vyčistit, zářil stále stejně krásně jako v onen osudný den, kdy ho žena před více než dvaceti lety ztratila. Tyto vánoční svátky tak byly pro manželský pár ty nejlepší, které dosud zažili, protože se jim vrátila pro ně tak důležitá věc. Důkaz Nickovy lásky, který své tehdejší přítelkyni věnoval. Díky tomuto příběhu je jasné, že zázraky se opravdu dějí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Zobrazit další články