Správné holení intimních partií, abyste se vyhnula pupínkům a zarudnutí

                   

Holení intimních partií představuje pro většinu žen velkou výzvu. Jak se vyhnout zarůstání chloupků, zarudnutí a svědění? To jsou nejčastější problémy, které po použití žiletky mohou následovat. Proto bychom vám rádi představili návod, který vám krok po kroku pomůže s odstraněním chloupků na intimních partiích snadno a bezpečně.

Správná příprava

Záleží samozřejmě na délce chloupků, ale jako první krok byste si měla chloupky zastřihnout přibližně na 3 mm. To vám usnadní následné holení. Pro tento postup je nejlepší, sedíte-li na toaletě.

Napnutá pokožka

Poté je čas na sprchu nebo vanu. Otřete pokožku antibakteriálním gelem, tím zabráníte vzniku zánětu, pokud byste se náhodou omylem řízla. Naneste krém na holení, nejlépe s vysokým množstvím výživných přísad. Při holení napněte pokožku co nejvíce a oholte chloupky ve směru jejich růstu, nikdy ne proti. Tímto způsobem dosáhnete svého cíle sice pomaleji, ale minimalizujete riziko zranění.

Pevný povrch

Pokud je to možné, položte si jednu nohu na stabilní povrch, tak se dostanete i do těžko přístupných míst. Nejlepší je pracovat pomalu a na menších plochách. Nikdy nechvátejte, když v oblasti intimních partiích pracujete s ostrým předmětem.

Zrcátko

Jakmile se dostanete ke stydkým pyskům, je třeba být zvláště opatrná. Chloupky se mohou skrývat na vnitřní straně, takže se k nim stěží dostanete a můžete se snadno pořezat. Co s tím? Znovu opatrně natáhněte pokožku a nestyďte se použít zrcátko.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Wnderweib.de

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Zobrazit další články