Zbavte se nadýmání a podpořte hubnutí. To vše za pouhé 2 minuty s tímto jednoduchým trikem

Jedna forma zpracování citronu vyřeší všechny vaše zdravotní problémy spojené s nezdravým životním stylem. Posuďte sami.

                   

Chcete zhubnout a zároveň uvést do rovnováhy různé funkce svého těla? Existuje velmi jednoduchý trik, jak to udělat. Vypijte každé ráno nalačno sklenici vody s citronem. Citron je králem detoxikace. Jeho terapeutické přednosti se však neomezují pouze na čistící vlastnosti. Tento citrusový plod má mnoho zdravotních benefitů. Je skutečně velmi bohatý na základní živiny pro správné fungování těla.

pH rovnováha v těle

Obsahuje zejména vitamín C, vitamíny skupiny B, vápník, železo, fosfor, draslík, hořčík a měď. Je také bohatý na antioxidanty, které bojují proti účinkům volných radikálů a zabraňují různým typům rakoviny, a také hypercholesterolemii. Chcete-li co nejlépe využít předností citronu, konzumujte jej každé ráno uvedeným způsobem. Mírně zahřejte vodu, a poté do ní přidejte citronovou šťávu z půlky citronu.

i

Pijte tuto směs každé ráno na lačný žaludek, půl hodiny před snídaní. Citronová voda pomáhá obnovit pH rovnováhu těla a činí jej zásaditějším. Účinek spočívá v citrátu obsaženém v citronu. Pamatujte, že tělo, které je překyselené, není zdravé. Kyselé prostředí podporuje rozvoj bakterií a různých nebezpečných onemocnění, včetně rakoviny.

Vylučování toxinů

Tím, že voda s citronem znovu vyrovná pH těla, pomáhá také trávení. Citron se doporučuje nalačno (protože při jeho konzumaci během dne se stává kyselým) lidem, kteří trpí žaludeční kyselostí, protože stimuluje enzymy slinivky břišní a jater, které chrání žaludeční výstelku. Citron je silné přírodní diuretikum, jinými stimuluje funkci ledvin, což má za výsledek podporu vylučování toxinů a jiných odpadů pomocí moči.

Díky obsaženým flavonoidům pomáhá zklidňovat záněty. Tyto antioxidanty mají skutečně protizánětlivé vlastnosti, které působí tak, že brání aktivitě a produkci mediátorů odpovědných za vznik zánětu. Citron je bohatý na draslík, který pomáhá předcházet riziku zvýšeného krevního tlaku, jednoho z hlavních rizikových faktorů kardiovaskulárních onemocnění.

Obsahuje pektin

Citronová voda je také výborná na podporu hubnutí. Ve skutečnosti díky hořkosti omezí vzrušení chuťových pohárků, což bude mít za následek snížení chuti na sladkosti. Působí jako skutečný potlačovač chuti k jídlu. Citron obsahuje značné množství vlákniny, která zvyšuje pocit sytosti pro lepší kontrolu chuti k jídlu a hmotnosti. Toto citrusové ovoce obsahuje pektin, dietní vlákninu, která při kontaktu s vodou ve střevech bobtná.

i

To má za následek zlepšení svalové činnosti střev a následně zlepšení tranzitu. Citron obsahuje vysokou koncentraci vitaminu C. Jednoduše živina známá svými mnoha zdravotními plusy, která je však zvláště ceněna pro svůj antioxidační účinek, který pomáhá bojovat proti předčasnému stárnutí. Vitamin C je také nezbytný pro syntézu kolagenu, nezbytného proteinu pro udržení pružnosti pokožky a zajištění její regenerace.

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Zobrazit další články