Obyčejné stanování se proměnilo v noční můru: Dodnes nemůže uvěřit, co vedle něj celou dobu spalo

Stanování je pro mnoho lidí velmi oblíbenou činností. Ne vždy to ale vyjde podle našich představ. V přírodě se totiž skrývá několik nebezpečných nástrah.

Stan postavený na kraji lesa i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Spaní v přírodě může být obrovské dobrodružství i velká zábava. Může jít ale o velmi nebezpečnou činnost, při které se může přihodit mnoho věcí, které mohou ohrozit náš život. V noci nás může navštívit divoká zvěř, v horším případě i tuláci, kteří nemusí být zrovna v dobré náladě. Jindy se zase můžeme probudit ve stane vedle někoho či něčeho, s čímž jsme původně vůbec neusínali. Podobnou historku má i muž, pro kterého se stanování mohlo proměnit v hotovou noční můru.

Stanování nedopadlo podle představ 

Muž se rozhodl spát ve stanu a strávit noc v přírodě. Na místě, na kterém se rozhodl přespat, se pohybuje mnoho divoké zvěře. Rozhodně ale nečekal, že když se ráno probudí, bude vedle něj ležet had. Video hada následně sdílel na svém Facebooku, kde mu skupina lidí vysvětlila, jak obrovské štěstí měl. Had byl totiž vysoce jedovatý a jak to vypadá, had po jeho boku strávil celou noc. Šlo o velmi nebezpečnou kobru, která se musela v noci dostat do stanu.

Byl v šoku

Ráno, když se muž probudil, nejdříve si hada nevšiml. O několik sekund později na něj čekal šokující pohled. Video hada, které zveřejnil na Facebooku, způsobilo obrovský rozruch. Především proto, že šlo o velmi jedovatého hada, který muže mohl zabít. Plivající kobra je označena jako jeden z nejnebezpečnějších hadů. Kousnutí kobry může být pro člověka snadno smrtelné a v některých případech k zabití nemusí ani kousnout.

nebezpečná kobra v lese iZdroj fotografie: Pexels

Špatný výběr místa pro stanování

Děsivá situace se odehrála v Thajsku, ve kterém jsou divoká zvířata a jedovatí hadi jeho velkou součástí. Jít stanovat do takové části Thajska bylo od muže velmi statečné, zároveň však hloupé. Každý v této oblasti ví, jak nebezpečná zvířata se zde pohybují. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články