Proměna ženy uchvátila nejen diváky na videu, ale i jejího manžela. Ten se nemohl vynadívat na svou krásnou ženu

Starší žena se rozhodla udělal velký krok a radikálně změnit svou vizáž. Svou proměnou uchvátila jak svého manžela, tak i lidi na internetu.

Starší babička oslavuje i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Debbie vstávala každé ráno v šest, dětem udělala snídani a svačinu do školy, svému manželovi kávu, oblékla se a šla do práce. Odpoledne vyzvedla děti ze školy a kroužků, doma udělala nádobí, vysála a vytřela podlahu, utřela prach. Podívala se na zprávy v televizi, uvařila večeři a šla spát. Tato rutina se neměnila a opakovala se den co den. V sobotu večer si ovšem neodpustila svůj oblíbený pořad „Makeover Guy“. V něm účinkoval známý Christopher Hopkins, u kterého se Debbie jednou zastavila v salonu a on ji změnil k nepoznání.

Neuvěřitelné chování

Chris Hopkins je americký umělec a mediální hvězda. Vyučil se kadeřníkem a po pár letech se z něho stala špička služeb. A aby toho nebylo málo, když ho oslovila televize, zda-li by nechtěl účinkovat v jejich novém pořadu, tak řekl ano. Pojmenoval ho Makeover Guy, což se ve velkém uchytilo. Systém pořadu je velmi jednoduchý, do studia se pozvou lidé a Chris jim dá nový vzhled, nové oblečení, účes a nalíčí je. Díky těmto gestům skončil dokonce i v pořadu Oprah Winfreyové a na mnoha charitativních vystoupeních.

Žena sedí na gauči s rukama na hlavě iZdroj fotografie: Unsplash

Debbie se snažila dívat na pořad každou sobotu a moc ji bavil. Jednoho dne zaslechla, že Christopher bude i v Minneapolis, kde navštíví jedno kadeřnické studio. Udělala si malý výlet, děti nechala na starosti doma manželovi a odjela. Při vstupu jí naprosto celé místo učarovalo, hned si jí Chris všimnul a začal se jí věnovat. Řekla mu, že jí je to jedno, že pokud bude chtít barvit na zelenou, tak klidně. To samozřejmě neudělal, naopak jí nabarvil vlasy na přírodno, udělal kosmetiku a nalíčil jí a navíc nechal udělat i manikéru pedikúru.

Začne chodit pravidelně

Debbie byla ohromená z proměny. Nemohla uvěřit, že si to všechno může nechat a všem děkovala. Jak sama naznačila, každý by si měl umět udělat radost, ať už to bude procházkou, cvičením nebo dobrým jídlem, ona má kadeřníky a make-up vizážisty. Trochu se obávala, co na to řekne její manžel, ten jí po příchodu domů objal tak silně, že až nemohla dýchat. Sama si dokonce slíbila, že na takovéto rande sám či sama se sebou bude pravidelně chodit. Peníze jsou tu od toho, aby se prošustrovaly tam, kde se dá.

Diskuze Vstoupit do diskuze
134 lidí právě čte
Zobrazit další články