Stres podle astrologie: Tato znamení podávají nejlepší výkony pod tlakem

                   

Lidé se rozdělují do dvou skupin – na ty, kteří nesnáší stres a nedokážou s ním fungovat, a na ty, jež jsou pod tlakem nejvýkonnější. Dnes se budeme věnovat druhé skupině. Čím více nás tlačí čas a cítíme, že stres je na své maximální hranici, tím lepší výkony podáváme a efektivnější jsme, zvláště pokud jste se narodili v některém z následujících znamení.

Býk

Není nikdo lepší, komu byste měli svěřit nějaký úkol, než je Býk. Možná není úplně nejrychlejší, ale to neznamená, že nedosáhne svého cíle. Býk si sice dává na čas, ale pracuje tvrdě a metodicky, takže nakonec vždy uspěje. Čím větší tlak na sobě cítí, tím tvrdohlavější ve své práci je. Jde krok po kroku, dokud není spokojen s výsledkem. Nikdy nepřeskakuje z úkolu na úkol, nejprve dokončí jednu věc a poté přejde k další. Je to pracovité a spolehlivé znamení zvěrokruhu.

Střelec

Střelci jsou lidé, kteří chtějí žít bez stresu, úzkosti a tlaku. Proto si v takových situacích vždy najdou způsob, jak uniknout a dělají si věci po svém. To ale neznamená, že je to neúčinné. Naopak. Tlak Střelce prostě nesrazí na kolena. Dotáhne úkol do zdárného konce bez úzkosti, stresu a utrpení.

Kozoroh

Čím více Kozoroha zatlačíte do koutu a dáte mu nůž na krk, tím více vám bude chtít dokázat, jak moc tvrdohlavý je a že dokáže vše, co mu bude zadáno. O jeho dovednostech v rámci práce není pochyb. Tam, kde mají ostatní námitky, najde Kozoroh řešení a uspokojení. Je vytrvalý, silný a schopný překonat každou překážku, která mu stojí v cestě. Přesněji řečeno, nepřekračuje ji, zmenšuje ji.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Astrology.gr

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Zobrazit další články