Proč naše babičky dávaly do rohu místnosti sůl? Až zjistíte překvapivý důvod, začnete to dělat také

Negativní energie nejdou vidět, často nejdou ani cítit, i tak ale dokáží ovlivnit náš život, bohužel k horšímu. Naštěstí existuje několik způsobů, jak se jí zbavit.

Sůl v misce i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pokud se v poslední době cítíte unavení, frustrovaní a máte potíže s finanční stabilitou, je možné, že váš domov nebo pracoviště jsou plné negativní energie. Tyto neviditelné, ale silné energie mohou bránit vašemu úspěchu a spokojenosti. Jakmile se tato negativita vytvoří, může se šířit po celém bytě a způsobovat problémy. Je důležité si uvědomit, že negativní energie se mohou šířit různými způsoby. Například, když se stane něco negativního, jako například hádka nebo ztráta blízkého člověka, může tato energie zůstat v místnosti a šířit se po celém domě.

Ovlivňují náš život

Kromě toho, pokud máte v bytě či domě osoby s negativním přístupem nebo osobností, mohou tito lidé přinášet do místnosti další negativní energii. Jednoduše vše negativní, co se nám v našem životě děje, a převážně co se děje v našem bytě nebo domě, to tam může i dlouho zůstat a negativně to může ovlivňovat náš život.

Proč sůl pomáhá?

Díky svým vlastnostem sůl absorbuje negativní energie a pomáhá je odstraňovat. Můžete použít sůl v každé místnosti vašeho bytu, domu nebo kanceláře, kde trávíte většinu času. Je to jednoduchý postup, který můžete provést s minimálními náklady a pomůže vám vyčistit prostor od negativních energií.

Solnička na stole iZdroj fotografie: Depositphotos

Jak na to?

Postup je jednoduchý – dejte do rohu místnosti několik hrsti soli a nechte ji tam po dobu 24 hodin. Po uplynutí této doby ji z místnosti vyházejte jedním pohybem lopaty, aniž by se lopata dotýkala přímo rohů. Není dobré, když se sůl dostane do kontaktu s vodou, takže ji nevyhazujte do odpadkového koše, ani na dvůr. Při zametání si dejte pozor, aby sůl nebyla v kontaktu s vodou a aby se nevlila do kanalizace. Pokud chcete očistit celý váš domov od negativní energie, opakujte tento postup v každé místnosti.

Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články