Ženich náhle zastaví první svatební tanec a řekne své ženě, ať si sedne. Poté šokuje všechny hosty

Ženich měl pro svou nevěstu připravené překvapení. V polovině svatebního tance se zastavil a řekl jí, ať si sedne. Toto nikdo nečekal.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každá žena si tak nějak maluje pohádkovou svatbu, na které si vezme lásku svého života a poté si s ní zatancuje první svatební tanec. A na tento den se opravdu těší, protože je to většinou ten nejkrásnější den jejího života. Toto si plánovala i tato žena, která ale opravdu netušila, že její manžel má pro ni nachystané velké překvapení. A překvapená nebyla jen ona.

Řekl jí, ať si sedne

Nevěsta Malvína si je jistá jednou věcí – její život s nastávajícím manželem bude stoprocentně plný překvapení. On se o to totiž postará. Velké překvapení jí připravil už během svatby. Obřad proběhl úplně bez problémů, klasicky si řekli svoje „ano“ a všichni se těšili na svatební hostinu. No a po ní přišel první svatební tanec.

Její nastávající Daniel, když tančili svůj první svatební tanec, ji poprosil, aby se posadila do křesla. Nevěsta byla opravdu zmatená, ale během chvilky jí bylo vše naprosto jasné. A až to uvidíte, tak vám dojde to, že mít takového přítele je zkrátka všechno, co v životě potřebujete. Opravdu se mu to podařilo.

Nevěsta byla nadšená

Nejprve to vypadalo jako normální první svatební tanec, kde si novomanželé užívají jeden druhého. Ale jakmile si Malvína sedla do křesla, vynořili se ženichovi kamarádi a začali tancovat. Jejich vystoupení muselo být opravdu dokonale naplánované, protože nemá ani jednu chybičku. A je třeba říct, že se jim to doopravdy podařilo. Nejen, že nevěsta byla úplně nadšená, ale skvěle se bavili také všichni zúčastnění.

Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Zobrazit další články