Světový rekord v pojídání majonézy. Žena za tři minuty snědla neuvěřitelné množství

                   

Jaký je nejpodivnější světový rekord, o jakém jste kdy slyšeli? Michelle Lesco z Arizony totiž oplývá zajímavým talentem v oblasti jídla. Nemluvíme tady pouze o rychlém jedlíkovi, ale i o rekordu, který Michelle drží ve spořádání skutečně netradiční potraviny. Zapomeňte na pizzu a hot dogy.

Jíst co nejvíce za co nejkratší dobu

Michelle začala rychle jíst, aby mohla oslnit své přátele. „Vždy jsem rychle jedla, proto první výzva přišla od mých přátel. Udělala jsem to proto, abych je oslnila. Pak už to šlo jako po drátkách a nyní svůj talent miluji,“ vypráví Michelle. Dnes Michelle drží světový rekord v mnoha stravovacích výzvách. Například, jak nejrychleji sníst talíř špaget, jak do sebe nasoukat párek v rohlíku. Obě tyto věci zvládne za pouhých 30 vteřin.

Světový rekord v pojídání majonézy

Ovšem její další výzva je zatím nejpodivnější a možná i nejodpornější. Snaží se za 3 minuty sníst více majonézy než kdokoli předtím. „Na tento okamžik trénuji celý svůj život,“ řekla. Při jejím prvním pokusu byl překonaný světový rekord o 815,5 gramů. Za 3 minuty se jí podařilo sníst ohromujících 2 448 gramů majonézy. „Pokud otevřu Guinnessovu knihu světových rekordů a mezi všemi tituly najdu jeden svůj, bude to super vzrušující,“ říká Michelle.

Sledujte její úžasný, trochu nechutný výkon na níže uvedeném videu:

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Happiest.net

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Autor článku

Martina Motlová

Zobrazit další články