Tehdejší bohyně krásy má dnes 77 let: Bývalá manželka Elvise Presleyho se podělila o své tajemství skvělého vzhledu, kterým i dnes vyráží dech

Lidé stárnou, někdo dříve a někdo později. Ale pak tu jsou i osoby, které v určitém věku stárnout přestanou a vypadají pořád stejně.

                   

Bývalá manželka Elvise Presleyho, Priscilla Presley (rozená Ann Wagner), je dnes 77letá dáma. Jak už to tak u některých lidí bývá, i její vzhled se zastavil a ona už několik let vypadá stejně výborně, mění se jen její počet svíček na dortu. Dlouhá léta svá tajemství dokonalého vzhledu skrývala, ale nakonec je přece jen prozradila. Neuvěříte, jak jednoduché to je.

Tajemství dlouhověkosti

Tajemství dlouhověké krásy, kdy přestanete stárnout v obličeji už ve čtyřiceti, tkví v životním stylu. Priscilla vstává každé ráno okolo sedmé, vypije půl litru vody a jde na procházku. A ne jen tak ledajakou, její minimum je alespoň 7 000 kroků. Zbytek se jí nasčítá během dne, takže večer už to bývá okolo 10 000- 12 000. Taky ráda sportuje, převážně dělá jógu, má ráda pilates a občas jde na trénink do posilovny, kdy využívá zejména cviky s vlastní nebo nízkou váhou a vysoký počet opakování. Její oblíbenou pomůckou je TRX, závěsný posilovací systém.

priscilla-presley i

Co se týče stravy, zastává pravidlo 80/20, neboli 80 % její stravy tvoří nutričně hodnotné potraviny, jako jsou ovesné vločky, kuřecí maso a ryby, chia semínka, jogurty, ořechy, ovoce a zelenina. Zbývajících 20 % je určeno k vlastnímu potěšení, čokoláda či dort. Priscilla si nic neodpírá. Jednou až dvakrát za týden jí ale i červené maso, aby doplnila vitamín B12. A z doplňků stravy nezapomíná na kolagen, ostropestřec, vápník, selen, zinek a hořčík. Vitamín D chytá denně na sluníčku.

i

Nejsou to plastiky

Priscilla velmi dbá i na to, co používá na svou pleť. Ráno a večer si vždy čistí obličej vodou a jemně čistícím gelem pro citlivou pleť. Po ráno použije sérum s vitamínem C, oční krém, hydratující denní krém a opalovací krém s SPF faktorem 50, ten je moc důležitý a bez něj domov neopouští. Během dne se jím ještě několikrát namaže, aby zůstal stále účinný. Večer se odlíčí, vyčistí obličej a použije kolagenové sérum a sérum s kyselinou hyaluronovou, oční krém a silně vyživující krém na noc. V tom spočívá tajemství Priscilly Presley.

Diskuze Vstoupit do diskuze
115 lidí právě čte
Zobrazit další články