Výkon zpěváka se zapíše do historie talentových soutěží. Všichni porotci se vrhli na zlatý knoflík

Už po několikáté oslnil svým jedinečným zpěvem a emotivním vystoupením. Porotci nemohli jinak, než ho poslat do zlatého finále.

mikrofon na podiu barevná světla i Zdroj fotografie: Pexels
                   

V nedávném díle pořadu „America’s Got Talent: All-Stars“ byli diváci a porotci svědky historického okamžiku. Tom Ball, bývalý finalista britské řady „Britain’s Got Talent“, se objevil na pódiu a představil svůj mimořádný hlas. Zpěvák potěšil porotce natolik, že každý z nich zmáčkl zlatý knoflík, který znamená jednoznačné „ano“ a posun do dalšího kola. Sálem se nesl ohromující jásot a potlesk.

Nevyhrál, ale nebyl poražen

24letý středoškolský učitel Tom Ball ze Sussexu se v roce 2022 účastnil 15. série „Britain’s Got Talent“. Ačkoliv byl označován jako výjimečný a pozoruhodný zpěvák a považován za velkého favorita celé řady, skončil nakonec těsně na druhém místě. Fanoušci a příznivci Toma zaplakali, ne však na dlouho. Od té doby se Tom začal věnovat profesionální kariéře umělce, začal koncertovat po Evropě i Americe a pravidelně vystupovat v televizním vysílání.

Tom se v současné době objevuje v pořadu „America’s Got Talent: All-Stars“. Tento pořad v podstatě shromažďuje vítěze a oblíbené umělce z talentových soutěží formátu „Got Talent“z celého světa, kteří se účastní nového klání, aby byli korunováni na nejvyšší hvězdu. Jedná se o tedy o výběr „toho nejlepšího z nejlepších“. Zakladatelem této řady není nikdo jiný než hudební magnát Simon Cowell, jeden z obávaných porotců britské talentované verze.    

Soutěžící Tom Ball iZdroj fotografie: Depositphotos

Obávaný porotce je jeho fanoušek

Tom při svém vystoupení v „America’s Got Talent: All-Stars“ opět udělal obrovský dojem na diváky i porotce svým suverénním a přesvědčím výkonem. Vystoupil s písní „The Sound of Silence“ od Simona & Garfunkela. Ticho z publika však rozhodně nezaznělo. Tom sklidil od celého sálu ovace ve stoje a to včetně všech tří porotců. Simon Cowell řekl: „Jsem trochu naštvaný. Kéž by to bylo poprvé, co jsem tě slyšel. Jsi jako vnuk Susan Boyle. Pro mě je to nejlepší výkon v historii show.“ Porotkyně Heidi Klum byla také unesena kouzelnými vokály. „Bylo to vynikající,“ dodala.

Tom ohromil porotce natolik, že mu bylo ctí získat zlatý knoflík od všech tří porotců a dokonce i od hostujícího člena Terryho Crewse. Tím se posunul do další fáze soutěže. Závěrečná představení všech účastníků jsou plánována na 20. února 2023, konečné výsledky budou známy o týden později. Ačkoliv má Tom skvěle našlápnuto na celkové vítězství, nebude to mít vůbec jednoduché. Musí porazit 59 účastníků z celého světa. Všichni čekají na jedinečnou podívanou.

Tomovo vystoupení stejně jako jeho cestu soutěží můžete zhlédnout ve videu zde.

Diskuze Vstoupit do diskuze
126 lidí právě čte
Autor článku

Bohumila Kočvarová

Zobrazit další články