Táta je doma. Dojemná shledání miminek po dlouhém odloučení

Život dítěte se zpravidla točí kolem lidí, kteří mu věnují veškerou svou pozornost, péči a lásku jakou potřebují. Nejčastěji jsou to tedy rodiče, máma a táta, jenž představují pro malé děti něco velkého, něco, co je chrání, opatruje a zahrnuje bezpodmínečnou láskou. Dnes se podíváme na reakci dětí, které po dlouhé době spatří milovaného člověka, tátu, kterého už nějakou chvíli neviděly.

Táta je doma

Pouto mezi malými dětmi a jejich milujícími rodiči je skutečně pozoruhodné, zvláště, když vezmete v úvahu, jak tyto drahocenné momenty ubíhají rychlostí blesku. Důkazem je toto video, na kterém můžete vidět malé děti, které náhle zaregistrují, že se jim po dlouhém odloučení vrátil jejich milovaný tatínek.

Smích a vzrušení

Na videu neuvidíte nic jiného, než chvilkový údiv a následně jen úsměv, smích a vzrušení. Děti zatouží po starém, velkém objetí od otce a při pohledu na ně se jen těžko ubráníte dojetí a úsměvu, který vám bude trhat koutky.

Všechno tak rychle letí

Říká se, že čas rychle letí, ale ten pravý závod s časem nastává, jakmile máme děti. Na nich nejvíce poznáme, jak doba utíká a než se nadějeme, naši malí vyrostou a vypadají, že už matku s otcem nepotřebují. I když nic nemůže být dále od pravdy. Rodiče se později často vrací do dob, kdy pro své malé ratolesti byli naprosto vším. Těmto rodičům zůstane krásná vzpomínka v podobě níže uvedeného videa.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Shareably.net

Další příspěvky

Předchozí příspěvek Následující příspěvek