Mladý teenager zavolal polici, které sdělil, že zabil dva lidi. Ve skutečnosti bylo ale vše úplně jinak

Po spoustu lidí vtipný příběh zažili policisté, kteří přijeli zatknout mladíka, který se přiznal ke dvojnásobné vraždě.

policie při zásahu i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Dnešní doba je plná počítačů, notebooků a různých dalších elektronických zařízení, které mohou sloužit k hraní her. Proto většina dětí a mladistvých tráví spoustu času touto zábavou. Místo toho, aby šli ven s kamarády, raději sedí doma a ponoří se do světa virtuální reality, která se jim při této činnosti nabízí. Jenže i takové nevinné hraní akčních her může skončit zatčením.

Omylem zavolal na policii

Jeden mladý teenager jako každý den seděl u herní konzole a hrál jednu ze svých oblíbených her. Byl tak zabrán do této činnosti, že si nevšiml, že se mu v kapse odemkl mobilní telefon, který navíc vytočil policejní linku. Jakmile operátorka hovor přijala, mladík hrál hru s názvem Call of Duty. Pro ty, kteří tuto hru neznají, jedná se o akční střílečku, kde se střílí, zabíjí a ničí.

hraní her na playstationu iZdroj fotografie: Pexels

Jakmile na policejní ústředně z telefonu zaslechli zvuk střelby, zbystřili a zjišťovali, co se na druhém konci aparátu děje. Korunu tomu navíc dodal tento mladík tím, když řekl, že právě zabil dva lidi. Na to tedy policie okamžitě reagovala a na adresu, kterou zjistili pomoci mobilního telefonu volajícího, vyslali několik policejních jednotek. Nic netušící teenager dále hrál a nevnímal okolí.

Naštěstí byl mladík propuštěn

Po chvíli se ale rozhodl, že se podívá na mobilu na TikTok, jestli tam neobjeví něco zajímavého. Díky tomu si všiml, že volal na policii. Ale na jakoukoli reakci již bylo pozdě, protože strážci zákona již byli před jeho domem. Psi na zahradě neuvěřitelně štěkali, a tak se rychle vrhl ke dveřím. Když je otevřel, uviděl několik policejní aut, za kterými se v palebné pozici krčila spousta policistů.

Mladík se jim snažil vše vysvětlil. Řekl jim, že hrál akční hru, a při tom omylem vytočil na mobilu číslo na policejní stanici. Ujistil je, že ve skutečnosti nikoho nezabil, ani nikomu nijak neublížil. Jednalo se pouze o virtuální střílečku. Policisté se přesto museli přesvědčit, že chlapec mluví pravdu. Teenagera spoutali a dům prohledali. Jakmile si jeho vysvětlení ověřili, propustili ho zpět domů. Celý policejní zásah zachytila kamera na mladíkově domě. Teď si již bude tento „gambler“ dávat velký pozor na to, co u hrání dělá a říká.

Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Zobrazit další články