Teprve dvouletý chlapec kázal v kostele, pobavil tím všechny přítomné, kteří propukli v hlasitý smích

Dvouletý chlapec káže na mši jako jeho otec, je při tom tak roztomilý, že obecenstvo propukne v hlasitý smích.

                   

Vychovat dítě není zrovna ten nejjednodušší úkol, kór když začne vnímat vše kolem sebe, lézt, chodit. Jako rodič musíte být nestále ve střehu. Musíte si také dávat pozor i na to, co říkáte vy, protože větší dítě rádo opakuje a kopíruje vše, co děláte. V některých situacích, hlavně pak těch stresových, je naprosto nezbytné si dávat pozor na pusu.

Dítě nám nastavuje zrcadlo

Říká se, že naše děti nám nastavují odraz sama sebe a je to pravda. Kolikrát se podíváme na své dítě a řekneme si, že už jsme takové chování někde viděli? Ano, vidíme v něm sami sebe, protože naše děti jsou naším zrcadlem. Chovají se a reagují přesně tak, jak to vidí u nás. Ne vždy to ale musí být tak tragické.

Chlapec se zhlédl ve svém otci

Malému Lewi Marlowovi ze Severní Karolíny je teprve 19 měsíců a už kopíruje chování a jednání svého otce. Není divu, když v tom vyrůstá od malička. Jeho otec je totiž pastor a malý Lewi ho od narození vidí řečnit a co víc, umí ho i dokonale napodobit. Ačkoli ještě neumí tolik mluvit, tak gesty a svou vlastní řečí je k nerozeznání od svého otce.

i

Baví celou církev

Jednoho nedělního dopoledne se Ryan Marlow chystal na svou obvyklou mši, když malý Lewi vyběhl schody přímo k oltáři a chopil se příležitosti. Začal mávat rukama a něco hlasitě mumlat a velmi dobře napodobovat svého otce. Všichni, kteří na mši přišli, propukli v jednotný hlasitý smích. „Nic humornějšího a roztomilejšího zároveň jsem dlouho nezažil,“ svěřil se Marlůw známý. Malému chlapci to šlo opravdu skvěle, bylo vidět, že si to užívá.

i

Budoucí nástupce pastora?

Ačkoli chlapci nebylo rozumět téměř ani slovo, vášeň, s jakou přednesl svůj projev, ocenili všichni přítomní. Jeden z přísedících dokonce kázání natočil na video, které teď koluje internetem a sklízí jeden palec za druhým. „Chlapec byl do svého projevu opravdu zapálený, bylo to velmi roztomilé, myslím, že pastor Marlow již má svého nástupce“ prohlásil s úsměvem další Ryanův přítel. Kdo ví, třeba to malému Lewimu skutečně vydrží a půjde za pár let ve stopách svého otce.

Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Zobrazit další články