Muž se cítil jako v hororovém filmu. Ze zdi v jeho koupelně trčela tlapa s obrovskými drápy

Když nevíte, co dělat, napište na internetové fórum a čekejte na radu. Tímto heslem se řídil jeden Australan. Zažil situaci jako z hororu.

Vačice v přírodě i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Někdy se v životě dějí situace, které byste si opravdu nikdy nedokázali představit, že se opravdu stanou. Často chvíli trvá než je vůbec pochopíte, protože si myslíte, že je to něco úplně mimo realitu. Jinak řečeno jako ze špatného filmu. V takové situaci vám totiž úplně dojdou slova a musíte ji chvíli rozdýchat než dojdete na to, co se vlastně stalo a co dalšího můžete udělat

Drápy ve stěně

Jednoho dne se australský muž jako obvykle rozhodl jít osprchovat. Když ale zamířil do koupelny, strachem ztuhnul a zůstal stát na místě. Ve zdi si totiž všiml nemilého překvapení. Ze zdi vykukovala strašidelná zvířecí tlapa s drápy. Muž nevěděl, co má dělat a ocitl se v rozpacích. Nenapadlo ho nic lepšího než pořídit fotografii stěny a přidat ji na známé diskuzní fórum s otázkou, co si s tím má počít a jaký je vhodný další postup. Z fotografie se stal opravdu virální internetový příspěvek a oběhla celý svět.

Diskutující na internetu mu poradili

Pod příspěvkem se začaly objevovat různé názory. Spoustu lidí se shodovalo, že jim tlapa připomíná něco z hororového filmu a do koupelny by už nikdy znovu nevstoupili. Některé komentáře obsahovaly věty jako například, že by se z bytu dotyční lidé odstěhovali nebo, že by raději přespali u kamarádky a tam by se už nevrátili. Jiní si místo strachování dělali ze situace srandu a psali, že v domě musí žít nějaký vlkodlak, který muže určitě v noci napadne nebo jej promění také na vlkodlaka jako v amerických filmech.

Následně se také objevovaly i seriózní názory s praktickými radami. Podle uživatelů se zřejmě o vačici, která se rozhodla mužův dům navštívit. I když jsou celkem malé, dokáží být také velmi nebezpečné. Je tedy dobré je z domu co nejdříve dostat. Nejčastěji se objevovali názory, že by bylo nejlepší, aby muž díru opravil, očistil od její moči a následně ucpal, aby se nemohla vrátit zpět. Také aby připevnil na strop lampu, o kterou by se mohla spálit a následně odejít a už se nevrátit.

Tlapa ve zdi i

Vačice jsou podobně problematické jako kuny

Naštěstí se v Česku běžně vačice nevyskytují. Nejčastěji jsou známé problémy s kunami, které způsobují neplechu na půdách nebo v motorech aut. Jejich zbavování je velmi složité a zdlouhavé. Poznáte je podle typického rámusu a výkalů kolem místa, kde se vyskytují. Na zahradách následně nejvíce škodí krtci, kteří tvoří, již známé díry v trávníku. Hubí se pomocí jedů nebo různých pastí. Následně pak ještě další škůdci jako například myši, potkani nebo mravenci. Štěstí je, že ale v Česku nenajdeme podobné tvory jako v Austrálii. Často můžou být i jedovatí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Autor článku

Aneta

Zobrazit další články