Svět filmu se ponořil do smutku, legendární herec je po smrti. Rodina ho nechala odpojit od přístrojů

Oblíbený herec přišel o život, filmový svět se téměř okamžitě ponořil do smutku. Legenda filmu odešla navždy na věčný odpočinek, jeho smrt rozplakala milion fanoušků.

svíčky zapálené na vzpomínku i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Legendární herec Tom Sizemore zemřel ve věku 61 let.  Herec zemřel v pátek v losangeleské nemocnici poté, co jeho rodina učinila těžké rozhodnutí odpojit ho od přístrojů. Herec, známý především z válečného filmu Zachraňte vojína Ryana, byl minulý týden hospitalizován poté, co ve svém domě ztratil vědomí kvůli mozkovému aneurysmatu. Jeho stav byl vážný a byl okamžitě přijat na jednotku intenzivní péče a od té doby je v kómatu. Jeho rodině lékaři sdělili, že bude s největší pravděpodobností odpojen od přístrojů. Tak se také v pátek stalo.

Byl odpojen od přístrojů

O jeho smrti informovala jeho rodina. Tom byl od poloviny února v Losangeleské nemocnici poté, co utrpěl mozkové aneurysma. Jeho herecká kariéra trvala několik desítek let, k obrovské slávě však nakonec přispěly jeho role ve filmech Černý jestřáb sestřelen a Zachraňte vojína Ryana. V roce 2000 byl nominován na cenu pro nejlepšího herce za roli v televizním filmu Ochrana svědků. V posledních letech se ale objevoval spíše v menších a nízkonákladových filmech.

Tom Sizemore i

Bude všem velmi chybět

Sizemore se narodil 29. listopadu 1961 v Detroitu ve státě Michigan. Jeho matka, Judith byla členkou ombudsmana města Detroit, a jeho otec, Thomas Edward Sizemore Sr., byl právník a profesor filozofie. Byl vychován jako římský katolík. Sizemore uvedl, že jeho dědeček z matčiny strany byl francouzského a indiánského původu a také že jeho babička byla Afroameričanka. „S velkým smutkem a zármutkem vám musím oznámit, že Thomas Edward Sizemore dnes zemřel pokojně ve spánku v nemocnici svatého Josefa v Burbanku,“ uvedl hercův publicista.

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články