Nefalšovaná psí láska. Takto zareagoval pes, když se jeho páníček vrátil po několika dnech domů

Pejsek z útulku natolik miloval svého pána, že pro něj bylo utrpením být pár dní bez něj. Jeho reakce na pánův návrat je neuvěřitelná.

                   

Ne nadarmo se říká, že pes je nejlepší přítel člověka. Psi neumí lhát nebo něco předstírat, jejich city jsou opravdové a upřímné. Stejně jako jejich radost, když se vrátíte z práce domů. Toto štěně stafordšírského teriéra se nemohlo dočkat svého páníčka. Když se pak konečně vrátil po několika dnech služební cesty domů, dal mu to pejsek patřičně najevo.


Pes se nemohl dočkat svého pána

Není krásnějšího pocitu, než když se vrátíte domů a víte, že tam na vás někdo už netrpělivě čeká. Radostí vám skočí kolem krku a už vás nepustí. Ať se jedná o dítě nebo psa, radost, kterou mají ve tváři, když vás spatří, je nenahraditelná. Tento dokonalý pocit zažil Marek, který se právě vrátil z několikadenní služební cesty a jeho pes Pat se ho už nemohl dočkat.

i


Nikdy nebyl tak dlouho sám

Když si Pata brali mladí manželé z útulku, netušili, že ho ještě někdy vůbec nechají samotného. Na první pohled si ho zamilovali a od prvního dne byli zkrátka nerozluční. Marek brával Pata všude s sebou, dokonce i do práce. Pat byl velmi hodný a vychovaný, a tak nedělal žádné problémy. Naopak byl vděčný za každou volnou chvíli strávenou se svým páníčkem.

i


Jednoho dne však musel Marek odjet na delší služební cestu a Pata si nemohl vzít s sebou. Pat tedy zůstal doma sám jen s Markovou manželkou. Nemohl pochopit, proč ho jeho milovaný páníček najednou opustil a jeho smutek byl tak velký, že několik dní nechtěl ani jíst. Bál se, že ho Marek opustil a ani jeho žena mu to nedokázala vysvětlit. I když je to chytrý pes, jsou věci, které ani zvířata nepochopí. A tak se Pat dál utápěl ve svém stesku.


Nečekané přivítání

Když se Marek konečně po dvou týdnech vrátil domů, Pat byl najednou jak vyměněný. Hned mezi dveřmi skočil Markovi kolem krku a radostí ho celého olizoval. Nemohl uvěřit, že se jeho pán zase vrátil a nechtěl ho za žádnou cenu pustit ze svého psího objetí. Byla to skutečně úžasná podívaná. Tolik lásky se zase probudilo v pejskovi, který několik dní jen smutně seděl u dveří a čekal na svého pána. Však se podívejte na následující video a uznejte, že je to skutečně velmi roztomilé přivítání.

One of our rescue dogs has become an internet sensation after a video of him greeting his owner went viral! Patch the staffie was rehomed by Kerrigan and Mark from our Lanarkshire centre in May last year and has a really special and strong bond with Mark. When Mark had to go away for a week, Patch was lost without him. Here is the moment they were reunited 🙂

Zveřejnil(a) Scottish SPCA dne Čtvrtek 21. ledna 2016


Pokud i vy uvažujete nad adopcí psa, rozhodně neváhejte. Dostane se vám tolik upřímné lásky, jako Markovi. Pes vás bude milovat po celý svůj život až do jeho skonání a bude navždy vaším věrným přítelem.

Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Zobrazit další články