Dobročinná organizace zachránila toulavého psa z nesnesitelné bolesti

Toulavý pes trpěl nesnesitelnými bolestmi, protože se mu do žaludku zařízl ostrý drát. Dobročinná organizace jej změnila k nepoznání.

                   

Dobročinná organizace Animal Aid Unlimited sdílela na svém youtubovém kanále video, na kterém ukazuje záběry toulavého psa, který se zamotal do ostrého drátu a intenzivně poškodil svůj žaludek. Ochotní odborníci mu svou rychlou akcí pomohli zotavit se, čímž mu také zachránili život. Níže se můžete podívat na drastické záběry, ovšem berte na vědomí, že to není nic pro slabé povahy.

Toulavý pes s drátem v žaludku

Toulavý psi většinou zůstávají na pospas svého samotného osudu, protože není nikdo, kdo by se o ně postaral. Často se tak mohou svou nevědomostí dostat do problémů, ze kterých se jen těžko svou vlastní silou dokáží vymanit. A právě zde hrají důležitou roli organizace, které se dobrovolně o tyto nebohé tvory starají a dělají vše proto, aby je zachránili a vrátili do pořádku.

Jedním z takových příkladů je organizace Animal Aid Unlimited, která nedávno sdílela na svůj youtubový kanál video zobrazující nebohého psa, který se zamotal do velmi ostrého drátu. Ten se mu zařízl do kůže tak pevně, že zasáhl kromě jeho masa také jeho žaludek a poté začal zarůstat.

Neskutečná bolest

Když se příslušníci organizace psa ujali, nemohli uvěřit svým očím. Nebohý chlupáč trpěl neskutečnou bolestí a bál se každého, kdo se k němu jen přiblížil. Aby jej uklidnili, museli mu dát sedativa a neustále ho přidržovat u stolu. Poté mu ránu vypláchli, obvázali a odstranili veškerou infekci. Operace se zdařila a již po několika minutách bylo vidět, že se pes cítí o mnoho lépe.

Toulavý chlupáč dostal jméno Ben a organizace sama uvedla, že je to pravděpodobně jedno z nejstatečnějších štěňat, které kdy viděli. Naštěstí však dopadlo vše dobře a nyní je plný energie, rád si hraje na honěnou a užívá si života každým dnem. Bohužel se však doposud nepodařilo vypátrat, zda se Ben do drátu zamotal sám, nebo mu tuto bolest způsobil nějaký člověk.

Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Zobrazit další články