Mladí snoubenci zažili autonehodu, která by ostatní složila na kolena. I přes nešťastnou náhodu se však nenechali osudem zlomit

Mladá žena žila pohádkový život, o kterém sní spousta dívek. Byla krásná a čerstvě zasnoubená . Ale osud jí nepřál a přihodilo se něco, co by jen tak někdo nezvládl.

                   

Anna Claire Waldrop, okouzlující mladá žena, jejíž přítel, sympatický mladý muž, se před nedávnem vyslovil a požádal jí o ruku. Zasnoubení je šťastná událost a spousta žen i dívek si vysnily, jak by takové zasnoubení mělo vypadat. Anně se ten sen splnil. Ale osud jí přinesl do života nečekanou událost. Když se se svým budoucím manželem vraceli z výletu, do jejich auta naboural opilý řidič a potkalo je největší neštěstí jaké se mohlo stát.

Štěstí v neštěstí

Auto, ve kterém seděli Anna se snoubencem se několikrát obrátilo a skončilo na střeše. James měl to „štěstí“, že v momentě, kdy se auto převracelo na střechu a zpět, vypadl z okna. Jak se později ukázalo, díky tomu, že vypadl, skončil jen s několika škrábanci a pohmožděninami, jinak byl zcela zdravý. O takovém štěstí může mluvit jen malé procento obětí dopravních nehod.

Anna Claire na tom byla podstatně hůř. Zůstala totiž zaklíněná a uvězněná v autě na střeše. Když ji hasiči vyprostili a záchranáři odvezli do nemocnice, nic nenasvědčovalo tomu, že by neměla být v pořádku. Když se Anna probudila, lékaři jí oznámili tragický fakt. „Už nikdy nebudete chodit“. To je věta, která zamává i se sebesilnějším jedincem. Anna tuhle zprávu ale nevzala jako konečný verdikt a nevzdala se.

Šťastný konec?

Za osm měsíců od tragické nehody se Anna a James vzali. Přestože Anna svatbu strávila na vozíku, díky rodině a přátelům měli nádherný svatební den, jaký si představovali. Nevěsta byla nádherná a ani taková tragédie jí nevzala její okouzlující úsměv. Měla k němu důvod. James svou ženu plně podporoval, pilně se o ní denně staral a dělal vše proto, aby byla v co největší psychické pohodě a nevzdávala se.

i

Krátce po svatbě si James našel práci jako učitel a Anna začala rehabilitovat. To vyžadovalo velké sebezapření, monotónní cvičení a hlavně pevnou vůli. Za nějakou dobu začala minimálně hýbat nohou. James stojí své ženě stále po boku a oba doufají, že si Anna splní svůj největší sen – zase sama vstát a jít. Bude to ještě dlouhá cesta plná tvrdé dřiny a cvičení, ale Anna se nevzdává a my jí přejeme, aby si svůj velký sen splnila!

Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Zobrazit další články