Neuvěřitelný příběh 3 generací. Narození vnuka zasáhlo celou rodinu, toto se děje jen v 0,0029% případech

Často se stává, že máte s někým narozeniny ve stejný den, ale málokdy to je někdo z rodiny. Této rodině se to však stalo hned 3x!

                   

Kolik znáte lidí, co se narodili ve stejný den jako vy? Dokázali byste to dát dohromady? Těchto případů je celkem hodně. Ale co když se vám narodí v den vašich narozenin vaše vlastní dítě, to už je potom důvod k pořádné oslavě. V této rodině mají to štěstí, že slaví hned troje narozeniny!


Radostnou událost se dozvěděli na podzim

Několik měsíců po svatbě, přesněji na podzim roku 2016, se mladý manželský pár dozvěděl, že se jejich rodina rozroste o dalšího člena. Měl se jim narodit chlapec a termín porodu vycházel přibližně na polovinu července. Tento letní měsíc je v této početné rodině velmi oblíbený, protože 1. července se narodil manžel a dokonce i jeho dědeček. Žena si dělala legraci, že by bylo vtipné, kdyby se i jejich synovi chtělo na svět dřív a mohly by tak spolu slavit rovnou 3 generace.

i


Žena skutečně předčasně porodila

Rodina se nedávno přestěhovala do nového domu. Možná za to mohl právě stres z rychlého stěhování a příprav na miminko, ale žena najednou začala cítit pravidelné kontrakce. Bylo to 30. června. Měli před sebou jednu z posledních kontrol u lékaře. Když jí doktor udělal ultrazvuk, řekl jí, ať si dojede domu sbalit své věci a jede rovnou do porodnice, protože porod se právě rozbíhá.

i


Vystresovaná žena začala panikařit a rychle si chystat svou tašku do porodnice. Naštěstí měla po svém boku manžela, který dokázal zachovat ledový klid. Uklidnil ji a řekl, ať se posadí a vydýchá se, že on se o všechno postará. Poté ji odvezl do porodnice, kde za několik hodin porodila.


Manžel tuto novinku oznámil svému dědečkovi

Poté, co se všichni tři dostatečně seznámili a sžili, odvezl zdravotní personál chlapečka na sesternu, aby měla novopečená maminka možnost si odpočinout a trochu se prospat. Šťastný tatínek využil tohoto času k oznámení této radostné události ostatním příbuzným. Ze všeho nejdřív to ale zavolal svému dědečkovi. „Když jsme vtipkovali, že by se náš syn mohl také narodit 1. července, abychom mohli slavit všichni tři spolu, tak by nás ani ve snu nenapadlo, že se to může skutečně vyplnit“ říká otec dítěte.

i


Syn dostal na počest jméno právě po svém pradědečkovi. Ten byl z narození svého pravnuka naprosto unešený a bral to jako ten nejkrásnější dárek k narozeninám. Už teď se těší, až budou spolu se svým vnukem a pravnukem slavit spolu. Zpráva o této úžasné rodině se brzy rozšířila po celém světě. Podle jednoho profesora matematiky je taková shoda možná pouze v 0,0029% případů.

Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Zobrazit další články