Takový skandál mateřská školka dosud nezažila. Rodiče nemohou uvěřit, co učitelka udělala dítěti

Ze školky si může dítě odnést nespočet zážitků, a to jak dobrých, tak i špatných. Co se ale stalo v této školce, je neomluvitelné!

                   

Nástup potomka do mateřské školky bývá už tak celkem dramatický. Pro dítě, které bylo doteď zvyklé být každý den jen se svými rodiči, je to velká změna a ne vždy se obejde bez pláče a hysterických scén. Rodiče alespoň doufají, že bude ve školce o jejich dítě náležitě postaráno, a že učitelky hravě zastanou jejich funkci. Po zveřejnění tohoto videa si však většina rodičů rozmyslí, zda své dítě do školky umístí.

Chlapec zažil ve školce horor

Když rodiče čtyřletého Jakuba odváděli do školky, ještě netušili, že se mu tam může stát něco špatného. Paní učitelky vypadaly mile a jejich 25letá praxe v oboru rodiče jen usvědčila v tom, že bude o jejich syna určitě dobře postaráno. Na první pohled se ale nedá vždy odhadnout, jaký je daný člověk ve skutečnosti, mnozí se umí výborně přetvařovat a světu nastavují dvě tváře. A přesně to byl případ i této 52leté učitelky.

Když si učitelka Jakuba přebírala, vše bylo ještě v pořádku. Horor nastal až při cestě na svačinu. Jakubovi dělalo problém sejít pár schodů, a tak mu učitelka s radostí „pomohla“. To si ale ještě neuvědomila, že je nad schodištěm umístěna jedna z hlavních kamer, na které bylo pochopitelně vše zachyceno. Když ji to později došlo, snažila se celou situaci uhrát do autu.

i

Učitelka tvrdila, že šlo o nešťastnou náhodu

Kamery jasně ukázaly, jak učitelka do chlapce strčila a on se následně skutálel po několika schodech dolů. Ve chvíli, kdy učitelce došlo, že je sledována na kameře, se snažila chlapci pomoct zpět na nohy a sejít s ním zbytek schodů. Na ředitelství pak tvrdila, že šlo o nešťastnou náhodu. Chlapec po pádu utrpěl zranění kolena a především velkou psychickou újmu. Učitelka byla za tento ohavný čin okamžitě propuštěna a zatčena policií za ublížení na zdraví.

Nahrávka se objevila na síti

Jakubovi rodiče byli tímto zážitkem pochopitelně otřeseni a trvali na tom, aby učitelka dostala za své chování ten nejvyšší možný trest. Ta byla krátce po zatčení propuštěna na kauci, která činila více jak půl milionu korun. Finální soud ještě neproběhl, takže není jasné, jak vše nakonec skončí. Malý Jakub je tímto zážitkem natolik otřesený, že se od té doby bojí ve školce sejít schody. Však také není divu.

Poté, co se tato nahrávka stala virální, rodiče se bojí své děti pouštět do školky. Rodiče malého Jakuba si ani nechtějí představit, co by se dělo dál, kdyby tento incident nebyl zaznamenán. Kdo ví, kam by tato šikana až vedla a kolik dalších dětí by se stalo učitelčinou obětí!

Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Zobrazit další články