Šlápl na plyn a ukradl ženě její parkovací místo. O 40 sekund se mu pomstila a začala se mu smát do obličeje

Když nám někdo ukradne naše parkovací místo, je to skutečně k vzteku. Stejná situace se stala této ženě, ta se ale nehodlala rozčilovat. Ba naopak – bravurně si s tím poradila.

Žena se snaží zaparkovat své malé červené auto
                   

Hledání parkovacího místa může být občas za trest. Zvlášť v dnešní době, kdy má mnoho rodin dvě, či dokonce víc osobních aut. Před paneláky nejsou parkovací místa, občas je také velmi těžké najít nějaké to místo u obchodních center. A když už se nám konečně nějaké podaří najít, během sekundy nám ho někdo vyfoukne. Taková situace je skutečně k vzteku. Přesně to se stalo i hrdince dnešního příběhu, která si však s tímto problémem poradila opravdu bravurně.

Někdo jí ukradl parkovací místo

Byl to naprosto normální den. Martina se chystala zaparkovat svoje auto na volné parkovací místo a vše nasvědčovalo tomu, že se jí to také povede. Brzy ale zjistila, jak moc se pletla. Když už se chystala zacouvat na parkovací místo, muž v bílém autě šlápl na plyn a rychle se rozjel, aby ji její vyhlídnuté parkovací místo sebral. A to se mu také podařilo. Martina však zachovala chladnou hlavu, protože si moc dobře uvědomila, že z této situace může jednoduše vybruslit.

parkoviště plné aut při západu slunce i

Nakonec tam zaparkovala také

Když na jejím parkovacím místě zaparkovalo malé bílé auto, byla v šoku. Namísto toho, aby situaci vyřešila slovně a řidiče v bílém autě konfrontovala, rozhodla se konat. Ptáte se jak? Martina, která má taktéž malé auto, se stejně na parkovacím místě rozhodla zaparkovat. Nebylo tam mnoho místa, ale nakonec se jí to povedlo. A to tak šikovně, že řidič bílého auta nebude mít možnost dostat se k volantu.

Na své chování doplatil

Neznámý řidič věděl, že chce Martina zaparkovat na volném místě, i tak jí drze místo vyfoukl. Mnoho lidí by taková situace naštvala. Martina však na místo zaparkovala také a to velmi šikovně. Následně stáhla střechu svého auta a jednoduše vylezla, zatímco řidič bílého auta takové štěstí neměl. Zaparkovala totiž tak šikovně, že nemohl otevřít dveře. Na celou situaci se můžete podívat na videu níže. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články