Žena našla v lese pohozené dva pytle s bramborami. Uvnitř se ale něco hýbalo a brambory to nebyly

Žena narazila při houbaření na dva velké pytle od brambor. Když je otevřela, vyděsila se k smrti a zavolala hned policii.

                   

Takové okamžiky si nikdo z nás nepřeje zažít. Představte si, že se vydáte do lesa na houby a najednou před sebou objevíte dva zabalené pytle na brambory, které se navíc hýbají a vydávají divné zvuky. Hrůzou vám stávají vlasy na hlavě, ale pytle přesto rozděláte. Stejně jako to udělala tato žena.


Žena zachránila dva nevinné životy

V lese nedaleko česko-polských hranic kdosi odhodil dva velké pytle připomínající brambory. Naštěstí šla kolem tato žena, která si už z dálky všimla, že se pytle hýbou. Samozřejmě ji to vyděsilo a představovala si to nejhorší. Když pytle otevřela, na jednu stranu se jí ulevilo, když na ni vyskočili dva na smrt vyděšení psi. Bála se, že už bude pozdě. Každou chvílí jim totiž hrozilo udušení a tato odvážná žena jim zachránila život. Poté incident ohlásila na policii a zavolala na záchrannou psí stanici.

i


Na Facebooku se pátrá po pachateli

Oba pejsci jsou nyní v pořádku a v bezpečí. Byli převezeni do záchranné psí stanice, kde byli pečlivě shlédnuti veterinářem a nyní už odpočívají a vzpamatovávají se z hrůzostrašného zážitku. Oba jím byli velmi otřeseni a bude jim nejspíš dlouho trvat, než se přestanou bát lidí. Však také není divu.


Žena, která je v lese našla, se rozhodla, že to tak nenechá a pomůže policii s pátráním po pachateli. Sdílela na Facebooku fotky obou psů a napsala k nim, co se jim stalo. Není jasné, zda tento strašný čin udělal přímo majitel psů, ale apeluje na všechny uživatele, aby jí ho pomohli najít. Prosí, aby sdíleli její příspěvek a pomohli tím v pátrání po člověku, kvůli kterému tito dva nevinní tvorové málem přišli o život. „Takový člověk si zaslouží potrestat“ zmiňuje. Lidé na Facebooku s jejím tvrzením souhlasí.

i


Takový čin se trestá i odnětím svobody

Člověk, který dokáže něco takového udělat zvířeti, je lidská zrůda. A když měl to srdce to udělat jednou, jistě se to pokusí příště udělat znovu. A tomu chce žena zabránit. Přeje si, aby takový člověk dostal ten nejvyšší možný trest a pykal tím za své činy. Opuštění psa nebo kočky se trestá přinejmenším pokutou nebo podmínkou a v závažných odůvodněných případech i odnětím svobody až na dva roky. Doufejme, že spravedlnost i v tomto případě zvítězí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Zobrazit další články