Ztratila ovladač a při snaze ho najít našla další poklady. V jejich pohovce se našlo oblečení, hračky ale i zbytky potravin

Známá influencerka, působící na platformě TikTok, odhalila, co se skrývalo dlouhá léta v jejím gauči. Byly to obaly od jídla, hračky, ale i kusy oblečení.

Starý gauč i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Hvězda sociální sítě TikTok miluje bleší trhy a second-handy. Ráda totiž nakupuje bytové dekorace a oblečení, které má příběh, a zároveň nevypadá moc moderně. Jinak by se totiž cítila jak v nábytkovém katalogu, či jak na módní přehlídce. A to přesně nemá ráda, jelikož je to pro ni znak pásové výroby a otrocké práce. Svůj gauč sehnala na bleším trhu před zhruba čtyřmi lety. Koupila ho za 316 dolarů (zhruba 7000 korun). Byla z něj, stejně jako její přítel, nadšená. Věděla o něm, že má přes dvacet let, a že je původem z Francie.

Minulost, jakou nečekala

Pohovku ihned dali do obývacího pokoje před televizi. Seděli na ní skoro každý den, jedli a pili na ní a sledovali z ní filmy. Nejednou se stalo, že na ní i usnuli. Byl to zkrátka nábytek za všechny peníze a oni si ji nemohli vynachválit. Ale přišel den, kdy se v ní ztratil ovladač od televize. Influencerka začala ve spárách hledat a našla zcela unikátní předměty, které tam ona sama nečekala. Ačkoliv pohovku pravidelně umývala, a po prvotním příjezdu domů ji postříkala desinfekcí, tohle ji překvapilo. Na celý úklid si musela dokonce vzít i rukavice, jak se štítila.

@kacieandco Ya’ll asking for the original sound… brace yourselves. Part 2 coming soon!!🤢😫 #cesareansectional #momlife #ew ♬ original sound – Kacie

Ze spár vytahovala obaly od jídla, kusy potravin, pravidelně již plesnivé či hnijící, hračky, od panenek k autům, spodní prádlo i oblečení a v neposlední řadě dokonce i elektronika. Dokonce ji musela i rozříznout. Postupně, jak předměty vytahovala, tak vše ukazovala na video, měla to zdokumentované. Včetně reakce jejího přítele, který jí šel okamžitě pomoct, ale samotného to neskutečně natahovalo. „Příšerně to smrdí,“ uvádí slečna, „nechápu, jak jsem to předtím mohla necítit.“ Ačkoliv zapadlý ovladač našla, gauč musela okamžitě vyhodit, odmítla ho mít v domě.

Vlna nevěřících komentářů

Video umístila na svůj účet na TikToku a pod příspěvkem se začaly množit komentáře. „Ach můj bože, co to… tak tohle je nechutné.“ píše jeden uživatel. „Jak jsi to mohla mít šest let v domě? Nechápu,“ píše další uživatelka. Ani pár samotný tomu nevěřil, věcí, které na něm dělali, zatímco pod nimi bylo toto skladiště. „Je mi z toho zle, jak jsem mohla něco takového dopustit,“ říká tvůrkyně. Apeluje na lidi, aby si kontrolovali nový nábytek, jakmile si ho přivezou domů.

Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Zobrazit další články