Věci, které by moudrá žena neměla vyžadovat od svého partnera. Pokud je děláte také, raději ihned přestaňte

                   

Vztahy mohou selhat z mnoha důvodů. Jednou chybou, která se objevuje často, je, když muž nebo žena vstupují do vztahu v domnění, že jim partner něco dluží, a to hned od začátku. Vztah by měl být založen na vzájemné důvěře a respektu, v tomto ohledu by si oba partneři měli jasně vytyčit své hranice.

Svého partnera byste neměli odtrhávat od rodiny

Moudrá žena nikdy nepřijde mezi svého partnera a jeho rodinu nebo přátelé. Bez ohledu na to, jaký na ně máte názor, víte, že není povinen se vzdát kontaktu s nimi jen kvůli ženě. Lidé, které miluje, jsou pro něj důležití a moudrá partnerka pochopí, že nemá smysl mu ve styku s nimi bránit.

Nenuťte partnera, aby se vzdal svých koníčků. Ať jde o surf, lov, malování nebo má vlastní kapelu, nechte ho, ať má čas na svoje koníčky. Když někomu vezmete něco, co ho baví a naplňuje, zlomíte tím jeho ducha. Každý občas potřebuje být sám se svou oblíbenou činností a je jedno, jestli se jedná o rybolov, mlácení do boxovacího pytle nebo čtení oblíbené knihy. Pokud způsobíte, že se kvůli vám vzdá svých koníčků, jen aby byl s vámi, vztah nemá žádnou budoucnost.

Některé ženy očekávají od mužů příliš

Nečekejte od muže, že za vás pokaždé bude platit útratu v restauraci, bude vám vařit, bavit vás a bude neustále po vašem boku. To není vztah, ale otročina. Moudrá žena je soběstačná, umí si najít činnost, která ji zabaví, umí se bavit i sama. Ocení muže, který se o nich chce starat, ale nikdy to od něj nevyžaduje. Je prostě dokonale schopná se o sebe postarat.

Součástí úspěšného vztahu je přijet vašeho partnera takového, jaký je. I se všemi jeho chybami, které na začátku vztahu neuvidíte, protože budete zamilovaná. Moudrá žena umožní svému muži být sám sebou. Miluje ho takového, jaký je, nechce na něm nic měnit. Spousta mužů i žen má někdy zvláštní vlastnosti, ale nemůžete z někoho udělat to, co není.

Žárlivost je jedním z důvodů, proč může vztah skončit. Je to obyčejná lidská emoce, kterou může být těžké ovládat. Všechno začíná důvěrou. Moudrá žena důvěřuje partnerovi natolik, aby nežádala, ale ignoroval jiné ženy. Každý muž se občas rád podívat za pěknou ženou, stejná jako že žena podívá na muže, který se jí líbí.

Většina lidí si ve vztahu stanovuje hranice

Moudrá žena rozpozná hranice svého partnera a respektuje je natolik, aby je nepřekročila. Nepochybuje o jeho přesvědčení a nedělá si z něj legraci. Nečte jeho emaily nebo smsky a na jeho obchodním jednání se neobjeví bez předchozího ohlášení.

Moudrá žena také ví, že muž potřebuje svůj vlastní prostor. Proto s ním nechtějte dělat všechno, co dělá on. Pokud má středeční večer vyhrazený pro přátele a hraní pokeru, přijme to jako fakt. Pokud se rozhodne jít s nimi na koncert, na který vás ale nikdo nepozval, udělá si vlastní večer po svém. Existuje tolik možností.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Thoughtcatalog.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
65 lidí právě čte
Zobrazit další články