Věkový rozdíl 43 let zaměstnanci hotelu nepochopili. Neuvěříte, co páru kvůli tomu provedli

Velký věkový rozdíl se u párů obvykle nesetkává s pochopením. Mnoho lidí takové páry spíše odsuzuje, stejně tak jako tento. Neuvěříte, jak se k němu zachoval personál hotelu.

Recepce v hotelu i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Není nic neobvyklejšího než láska bez hranic. Taková je i v případě tohoto páru, který dělí 43letý věkový rozdíl. Pár je aktivní na sociálních sítích a na TikToku sdílí se svými sledujícími svůj každodenní život. Jejich vztah se však neobejde bez kontroverzí a věkový rozdíl často vede k trapným situacím, zejména když spolu vyrážejí na výlety. Setkávat se s nenávistí a nepochopením na internetu se dá ještě zvládnout, v reálném životě je to však mnohem horší.

Vydali se na dovolenou

Nedávno dvaadvacetiletá dívka a její manžel sdíleli video, na kterém sedí na dvou postelích v hotelovém pokoji a drží se za ruce. Žena se na svého milého láskyplně dívá, ale po chvíli se od něj odtáhne. V popisu videa influencerka vysvětlila, že jim hotelový personál poskytl apartmá se dvěma oddělenými postelemi, ačkoli žádali jednu velkou postel. Je pravděpodobné, že je hotelový personál nebral jako pár, ale jako otce a dceru. Jedná se o další podobnou situaci v životě páru, ale dvojice se snaží si z toho nic nedělat.

Setkávají se s nepochopením

Navzdory kontroverzi se zdá, že pár je spolu velmi šťastný. Na dalších záběrech je vidět, jak spolu perfektně vycházejí a baví se. Společně cestují a smějí se poznámkám lidí, kteří si myslí, že žena je s manželem jen kvůli penězům. Pár ukazuje, že věk není pro lásku překážkou a že každý si zaslouží být šťastný.

Záběry z jejich manželství se staly virálními a byly zhlédnuty téměř 900 000krát. Uživatelé internetu v komentářích vyjadřují své názory na neobvyklý vztah. Někteří jim gratulují k odvaze a přejí jim štěstí, jiní jsou překvapeni a nemohou uvěřit, že žena je schopna milovat o 43 let staršího muže. 

@shadieshafik You’re not doing me a favor #fyp #couplescomedy #everytime ♬ all i wanted was you – ↯

Je to špatně?

Je důležité, se podívat na situaci, kterou si pár v hotelu prošel, dvěma pohledy. Z pohledu páru je pochopitelná frustrace a smutek z toho, že hotelový personál nedodržel jejich požadavky, zvlášť v moment, kdy oba apelovali na to, aby byla v pokoji jedna společná postel. Na druhou stranu v očích hotelového personálu mohlo být trochu neobvyklé vidět pár v tak vysokém věkovém rozdílu. Jednak mohli působit jako otec a dcera, taktéž ale mohlo jít například o únos ženy starším mužem. Není divu, že personál pojal malé podezření.

Co si o této situaci myslíte vy? Napište nám svůj názor do komentářů. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
128 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články