Andělská pírka vám pomohou v každodenním životě. Jaký anděl nad vámi drží ochrannou moc?

                   

Prohlédněte si obrázek a vyberte si pero, jaké vás zaujalo hned napoprvé. Výsledek ukáže, jaká osobnost jste a jaký anděl strážný nad vámi drží ochrannou ruku. Možná budete překvapeni, co všechno se o sobě dozvíte a jak moc vám může neviditelná síla pomáhat ve vašem každodenním životem.

Levé pírko – Anděl cílevědomosti a sebevědomí

Nikdy se neohlížíte zpět, pouze dopředu. Jste individualisti, věříte v sami sebe a ve své vlastní schopnosti. Anděl cílevědomosti a sebevědomí má velmi silnou energii, není tedy náhodou, že jste ho přijali jako svého anděla strážného. Pomůže vám se soustředěním a zaměřeností na své cíle. Díky tomu vždy dosáhnete toho, čeho chcete.

Prostřední pírko – Anděl harmonie a klidu

Jste klidní, přátelští a mírumilovní. Věci důkladně promyslíte, než začnete jednat. Anděl vyrovnanosti vám pomáhá vstoupit do veškeré harmonie kolem vás a vy tak dokážete žít v míru nejen se svým okolím, ale i sami se sebou. Málokdy se rozčílíte, ale pokud se tak stane, váš anděl strážný vám pomůže řešit konflikty s klidem.

Pravé pírko – Anděl poznání

Jste aktivní a vynalézaví, na ostatní lidi dokážete velice zapůsobit. Máte tendenci se specializovat na vkus a chování, dokážete být občas velice extrémní ve svých rozhodnutích a váš styl je zvláště extravagantní. Anděl poznání vám pomůže ještě k větší dokonalosti vaší mysli. Toužíte po znalostech, rádi chodíte za kulturou, váš humor je skvělý a vaše mysl jede na plné obrátky. Jinými slovy, nikdo se s vámi nenudí.

Úvodní obrázek: Pixabay, Zdroj: Fejezet.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
73 lidí právě čte
Autor článku

Martina Motlová

Zobrazit další články