Díky tomuto receptu si sami vyrobíte skvělý domácí elixír mládí. Výsledky jsou ohromující

Trápí vás nehezká pleť a vrásky? Díky tomuto zaručenému elixíru mládí už se nemusíte bát, že budete vypadat starší, než ve skutečnosti jste.

                   

Dokonalý a mladiství vzhled je prioritou především ženského pohlaví, ale kdo by vlastně nechtěl vypadat mladší a krásnější? Díky tomuto jednoduchému receptu, který pochází od japonských kosmetiček, si můžete sami v pohodlí domova vyrobit vlastní krém zmírňující účinky stárnutí. A navíc za minimum nákladů.

Japonky radí, jak vypadat mladší

V televizi i letácích najdete plno reklam na zázračné omlazující krémy proti vráskám. Kromě skvělé reklamy mají tyto krémy i „úžasnou“ cenu. Ve finále je to pouze značka, za kterou se platí, ne kvalita daného výrobku. Z vlastní zkušenosti vím, že nejúčinnější kosmetika bývá zpravidla ta nejlevnější. A většinou se jedná právě o kosmetiku přírodní. Své o tom ví i japonské ženy, které se samy pyšní svým mladistvým vzhledem. A jsou to právě ony, kdo prozradil recept na krásnou a mladou pleť.

Jak si vyrobit vlastní krém

Směs na přípravu krému je bohatá na skvalen, vitamín E a kyselinu linolovou. Tyto látky jsou důležité pro správnou tvorbu kolagenu, chrání před škodlivým slunečním zářením a obsahují antioxidanty, které dodávají pokožce pružnost, svěžest a mladistvý vzhled.

i

Na přípravu krému budete potřebovat pouhé 3 ingredience a to:

• 3 lžíce rýže
• 1 lžíci medu
• 1 lžíci mléka

Postup přípravy:

Rýži budete vařit po dobu 2 minut. Potom ji scedíte, ale vodu z hrnce nevylévejte. Nechte si ji na později. Do rýže pak přidejte jednu polévkovou lžíci horkého mléka a jednu lžičku medu. Všechny tyto přísady smíchejte dohromady.

Potom už můžete nanášet na obličej. Ještě asi minutu masírujte a pak nechte zaschnout. Poté opláchněte vodou z rýže. Tuto proceduru aplikujte alespoň jednou týdně a brzy uvidíte úžasné výsledky. Jak se můžete sami přesvědčit, Japonky jsou díky této jednoduché proceduře skutečně symbolem věčného mládí.

Vlastnosti rýžové vody

Rýžová voda je velmi prospěšná pro vaši pokožku i tělo. Hydratuje pokožku a redukuje vrásky a záněty. Můžete ji také pít, zlepšíte tím krevní oběh a budete se cítit o mnoho lépe. A to za to stojí, nebo ne? Pokud se tuto proceduru rozhodnete vyzkoušet, napište nám své zkušenosti do komentářů.

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Zobrazit další články