Když přišla na jeviště a začala koktat, publikum se začalo smát. Po chvíli byli všichni v šoku

Další vystoupení z talentových soutěží, které se zapsalo do historie. Dívka byla na pódiu velmi nervózní a nejdříve začala na místo zpěvu koktat. Pak se stalo něco nečekaného.

Zpěvačka na pódiu i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Sny jsou něco, co nás pohání a motivuje k činům. Bez ohledu na to, co si o tom myslí ostatní, stojí za to jít za svými sny, i když to stojí hodně odvahy a síly. Amanda Mammana tomu dokonale rozumí. Od dětství bojuje s vadou řeči a dělá ji problém mluvit nahlas. I přes to, že má s hlasem velké problémy, jejím největším snem bylo stát se zpěvačkou. A nehledě na to, že šlo o velmi těžkou cestu, rozhodla se po ní jít. Chtěla totiž dosáhnout svého cíle a to za jakýchkoliv okolností.

Rozhodla se jít do talentové soutěže

Když Amanda vystoupila v americké talentové soutěži „Got Talent“, publikum se nechovalo zrovna přátelsky. Na jejich tvářích byla vidět skepse a zároveň šok, když dívce trvalo dlouho, než řekla své jméno. Mnoho lidí se pravděpodobně ptalo, zda je Amanda vůbec schopná zpívat. Porota však byla trpělivá a zeptala se devatenáctileté dívky, co hodlá na pódiu předvést. Amanda odpověděla, že píše vlastní písně a jednu z nich se chystá zazpívat. Pódium bylo v šoku a nevěřilo tomu, že by mohla zpívat. Pak ale přišel šok.

Zpěv je pro ni vysvobození

Ukázalo se, že když Amanda zpívá, zapomíná na své koktání a cítí se svobodná. A skutečně, její hlas byl vřelý a originální a publikum téměř okamžitě uchvátil. Po posledním tónu se sálem rozlehl hlasitý potlesk. Amanda byla šťastná a dojatá. To ukazuje, že bez ohledu na to, jaké obtíže nám stojí v cestě, má smysl jít za svými sny a usilovat o své cíle. Doufáme, že v budoucnu uslyšíme od Amandy další písně. Vy se na její vystoupení můžete podívat níže a kdo ví, třeba vás bude motivovat k tomu, abyste si pevně stáli za svými sny a nebáli se jim jít naproti.

Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články