Lékaři sice ji varovali, ale ona odmítla jít na potrat. Později se stalo něco neuvěřitelného

Lékaři ženě tvrdili, že její těhotenství je mimoděložní. Žena však odmítla jít na potrat. Co se stalo pak, je neuvěřitelné.

                   

Podstoupit umělé přerušení těhotenství a ještě ke všemu nedobrovolné, je pro ženu jedna z nejhorších věcí na světě. Každá má ale právo zvolit si svou vlastní cestu, navzdory tomu, co jí radí lékaři. Pokud se ale jedná o mimoděložní těhotenství, potrat je tou jedinou správnou cestou. Tato žena se přesto rozhodla na něj nejít a vyčkat, co se bude dít dál.


Konečně se jí podařilo otěhotnět

Když se Samanta po několikaletém snažení o dítě dozvěděla, že je konečně těhotná, byla štěstím bez sebe. Skoro už nedoufala, že se někdy s manželem dočkají vytouženého potomka. „Když jsem viděla pozitivní těhotenský test, byla jsem ta nejšťastnější žena na světě, vzrušením jsem ani nedýchala“ popisuje žena své první okamžiky, když zjistila, že čeká dítě. Tato radost však neměla dlouhé trvání.

i


Lékaři jí řekli, že se jedná o mimoděložní těhotenství

Hned při prvním ultrazvuku se šťastní rodiče dozvěděli tu nejhorší zprávu. Lékaři řekli, že na ultrazvukovém snímku není vidět embryo a že se tedy nejspíše jedná o mimoděložní těhotenství. V těchto případech je nutné podstoupit umělé přerušení těhotenství, jinak je žena ohrožena na životě. Samanta moc dobře věděla, jaká jsou rizika, a přesto potrat odmítla. Lékaři nad jejím rozhodnutím kroutili hlavou a varovali ji, že si zahrává s ohněm. Ona však byla vnitřně přesvědčena, že vše dobře dopadne.

i


Na ultrazvuku se najednou objevila dvojčata

Jak se později ukázalo, Samanta udělala správné rozhodnutí, když se rozhodla na potrat nejít. Na dalším ultrazvuku ji totiž bylo řečeno, že čeká rovnou dvojčata. Samanta tomu nemohla uvěřit a byla štěstím bez sebe. Vždyť ještě nedávno ji lékaři tvrdili, že nevidí ani jedno embryo a teď jsou tam rovnou dvě? Lékaři se poprvé nejspíš museli splést, a kdyby je předtím Samanta poslechla, přišla by o tento neuvěřitelný okamžik a především o svá milovaná dvojčátka.

i


Co ultrazvuk, to další dítě

Na další kontrole se však stalo něco neuvěřitelného. Tentokrát byly vidět rovnou tři plody se třemi srdíčky. Samanta si chvílemi myslela, že si z ní lékař už dělá legraci, dokonce sama vtipkovala, že až půjde na kontrolu příště, budou tam už čtyřčata. Později se ukázalo, že měla pravdu. Samanta skutečně čekala čtyřčata. Ale lékaři ji varovali, že by si měla nechat jenom dvě, jestli chce, aby se narodily živé. Samanta ale doktory jako vždy neposlechla a rozhodla se, že porodí všechny čtyři, ať už se stane cokoliv.

i


V duchu věřila, že všechno dobře dopadne

Samanta opět naslouchala svému vnitřnímu hlasu. Říkala si, že se lékaři už tolikrát mýlili, že tentokrát určitě také nemají pravdu. Pevně věřila, že všechno dobře dopadne a ona přivede na svět všechny čtyři děti, které budou v pořádku. Byla o své intuici naprosto přesvědčena. Čtyřčata se nakonec narodila předčasně, ale všechna porod přežila a byla naprosto zdravá.

i

Narodily se 4 holčičky

Nyní uběhlo pár let od porodu a manželský pár spolu vychovává krásné čtyři dcery. Všechny se mají výborně a nic jim nechybí. Samanta vždycky přemýšlí, jak by její život nyní vypadal, kdyby tenkrát poslechla rady lékařů. Je velmi šťastná, že dala na svůj vlastní pocit a nenechala se přesvědčit o opaku. Protože díky tomu se dnes může radovat ze svých úžasných dcer a je šťastná, že má tak velkou a krásnou rodinu.

Diskuze Vstoupit do diskuze
70 lidí právě čte
Zobrazit další články