Záchranář nezvládl své emoce. K postiženému, který svým autem blokoval cestu, se zachoval opravdu nevhodně

I záchranářům někdy rupnou nervy, když nemohou projet kvůli jinému autu. Co však udělal tento zdravotník je opravdu nepřípustné.

záchranáři vystupují ze sanitky i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Úkolem záchranářů je se co nejrychleji dostat k pacientovi a poskytnout mu odbornou péči. Bohužel se na silnicích stále více setkávají s komplikacemi, které jim způsobují ostatní řidiči. Ať už se jedná o nedodržení povinné uličky v kolonách, nebo špatné parkování automobilů. Lidé často nepřemýšlí nad tím, že je třeba nechat volný průjezd alespoň 3 metry. Pokud řidič nechá své vozidlo zaparkované špatně, hasiči ani sanitka se z toho důvodu nemohou k pacientovi dostat. To však neznamená, že by si záchranáři mohli na těchto autech vybíjet zlost.

Opravdu nevhodná pomsta

Práce záchranáře je jistě fyzicky i psychicky velice náročná. Může se stát, že i takovýmto lidem někdy rupnou nervy, ale je nutné, aby své emoce udrželi na uzdě. To se bohužel nepodařilo jednomu polskému záchranáři, který se zachoval velice nevhodně vůči majiteli auta, které mu blokovalo průjezd za pacientem. Toto vozidlo bylo navíc označenou kartičkou invalidy. Jelikož mu vlastník špatně zaparkovaného auta zkomplikoval cestu, muž se mu rozhodl razantně pomstít.

člověk sedí na invalidním vozíku iZdroj fotografie: Pexels

Neváhal zastavit sanitku, vystoupit a pustit se do oné pomsty. Pobral pytle s odpadky, které se nacházely v blízkosti, a naskládal je před a za kola špatně parkujícího vozidla, čímž ho zablokoval. Poté šel naložit pacienta na invalidním vozíku do sanitky. V tu chvíli si pomyslel, že majiteli auta uškodil ještě málo, a tak se rozhodl pro další nečekaný krok. Tentokrát zablokoval vozidlo betonovými bloky, které umístil před přední i zadní část vozu. Spokojen se svým výkonem ještě zamával na bezpečnostní kameru připevněnou na domě.

Ze zdravotních důvodů parkuje před domem

Vlastník natočeného videa se ho rozhodl sdílet a předat řediteli nemocnice. Kvůli tomu se řidič sanitky dostal do velkých potíží. Vedení nemocnice, kde je záchranář zaměstnán, se majiteli vozidla omluvilo za jednání jednoho ze svých zaměstnanců. Uznali, že muž nezvládl své emoce a je nepřijatelné, aby se takto choval i přesto, že bylo auto zaparkováno špatně.

Majitel vozu ho však zaparkoval tak, protože je po infarktu a amputaci nohy, takže mu činí velké potíže chodit větší dálku k domu. Z tohoto důvodu parkuje hned před ním, přestože nedodržuje dostatečné místo pro průjezd záchranářských vozidel. Vlastník videa uvedl, že to byl pouze nedostatek schopností záchranáře, a proto se tak k postiženému zachoval.

Diskuze Vstoupit do diskuze
80 lidí právě čte
Zobrazit další články