Tento pes měl tak zacuchanou srst, že téměř nemohl chodit. Zachránila ho až pracovnice psího salonu

Skupina lidí našla u krajnice opuštěné štěně v příšerném stavu. Naštěstí se jeho špinavé srsti ujala zaměstnankyně psího salonu a pes prošel neuvěřitelnou proměnou.

                   

Skupina lidí zachránila nebohé štěně u krajnice rušné cesty. Když ho našli, bylo v naprosto otřesném stavu. Bylo zubožené, opuštěné a neuvěřitelně zarostlé, jakoby ho nikdo neostříhal už dlouhé měsíce. Nikdo z těchto lidí se bohužel o štěně nemohl déle starat, proto se jeho příběh rozhodli sdílet na Facebooku.

Uprostřed noci si ho všimla obětavá žena

Kari Fallová je psí kadeřnicí z Floridy. Už byla téměř půlnoc, když si na internetu přečetla smutný příběh nebohého psa. Rozhodla se, že tomuto štěněti musí pomoci stůj co stůj. „Věděla jsem, že když má pes srst v takto hrozném stavu, může mu to způsobit vážné komplikace. Mohlo by dojít k zastavení jeho krevního oběhu nebo vzniku podlitin. Musela jsem tomu chudáčkovi pomoct!“

i

Když pes dorazil, zděsila se

Ačkoliv byla noc, Kari se rozhodla otevřít svůj psí salon pro speciálního zákazníka. Když ho k ní lidé dovezli, žena se upřímně zhrozila. Věděla, že nebyl minimálně 2 roky ostříhaný, protože jeho srst byla zacuchaná, srostlá a plná blech a roztočů. Pes nemohl ani chodit, lidé ho museli donést v náruči až na její stůl.

i

Pes byl nesmírně vděčný

Kari pečlivě oholila všechnu zacuchanou srst a nakonec dala psovi dvě pečující koupele proti blechám a roztočům. Pejsek dostal jméno Lucky a pro Kari byl ideálním zákazníkem. „Jakoby věděl, že se mu snažím pomoci. Celou dobu šťastně vrtěl ocasem a vděčně se na mě koukal. Bylo mi ho tak hrozně líto, jak mu tohle někdo mohl udělat?“

Proměna byla neuvěřitelná

O tři hodiny později vypadal Lucky jako vyměněný. Po srostlé a špinavé srsti nebylo ani památky a u kadeřnice v salónu jakoby seděl nový pes. Byl ihned převezen k veterináři, který mu předepsal léky proti škůdcům a byly mu profesionálně vyčištěny zuby. Kari se mezitím vrhla do hledání pěstounské rodiny.

i

Pes se stal miláčkem mladé rodiny

Netrvalo to dlouho a Kari se na inzerát ozval Zachary Blair. Muž žije v rodinném domě se svou ženou a dětmi a pro Luckyho tak nabízel ideální zázemí. Zjistili, že nebohý Lucky je hluchý a slepý, ale ani to pro ně nebyla překážka a psovi dokonce zaplatili laserovou operaci šedého zákalu. Podle Zacharyho se psovi daří výborně a dohání všechen zameškaný rodinný život.

Diskuze Vstoupit do diskuze
81 lidí právě čte
Zobrazit další články