Žena si koupila sadu nočních stolků ve starožitnictví. Když ale rozbalila jeden z nich, našla kus papíru, ze kterého zůstala v šoku

Žena si koupila noční stolek v obchodě se starožitnostmi. Když ale otevřela krabici a vyndala z něj svůj nový kus nábytku, čekalo jí velké překvapení.

květinová ložnice a starý noční stolek
                   

Skvělý způsob, jak získat nábytek za nízké ceny, je nákup ve starožitnictví. Dokonce existují charitativní obchůdky, odkud jsou peníze na dobrý účel. Ovšem žena, která si koupila sadu nočních stolků v obchodě se starožitnostmi, získala víc, než zaplatila. Když rozbalila svůj nový nábytek, zůstala v šoku. V jeho šuplíku totiž našla tajemný kus papíru, na kterém byl ještě záhadnější vzkaz.

Tajemný vzkaz

Valencia Walkerová ze San Diega byla šokována, když rozbalila jeden ze zakoupených nočních stolků. Našla totiž vzkaz s číslem mobilního telefonu její matky. Vzkaz, zjevně napsaný malým dítětem také obsahoval číslo pevné linky, které kdysi patřilo její rodině. Rozhodla se sdílet příběh nočního stolku na sociální síti Tik-Tok. Zde také prozradila, že se rozhodla najít původní majitele těchto stolků.

Ve videu podrobně popsala svůj příběh. To ale překvapilo mnoho jejích sledovatelů. Příběh se jim totiž zdál být příliš dobrý na to, aby to mohla být pravda. Valencia řekla, že se jí prostě stala ta nejpodivnější věc a že to není nic, co by si mohla vymyslet. Zároveň dodala, že jí je jedno, kolik lidí si řekne „to je jen nahrané“. Začala svůj příběh tím, že si tento den koupila noční stolky a po jejich vybalení zůstala otřesená.

Kdo napsal vzkaz?

Valencia koupila stolky za 130 dolarů (2 800 Kč) za kus. Když je doma vybalila zůstala v šoku. Našla malý zmačkaný kus papíru, na kterém bylo napsáno „Carlyino číslo domů a číslo mobilního telefonu mámy.“ Žena dodala, že to je telefonní číslo její mámy a stejné číslo na domácí telefon, jaký měla i ona před 15 lety. Valenciina nejmladší sestra se jmenuje Carly. Byla zmatená z toho, jak se tohle mohlo vůbec stát.

@valenciavibing The universe is crazy #foryou #fyp #thrifted #storytime #crazy ♬ Aesthetic – Xilo

Přes Facebook Valencia našla ženu, která vzkaz napsala. Valencia řekla, že nakonec našla původního majitele na jiném kusu papíru a tak ho mohla kontaktovat. Lidé byli šokováni poté, co Valencia zdůraznila, že její město má 3,3 milionu obyvatel, takže šance, že se něco takového stane je mizivá. Fakt, že Valencia našla nábytek, který kdysi vlastnil někdo, koho znala, je dokonalý příklad toho, že co je vaše vám Vesmír vrátí. Video s tímto příběhem vidělo již více než 300 000 lidí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Zobrazit další články