Základní důvody, proč ženatí muži neopustí manželku kvůli milence

Vztahy mezi lidmi jsou už tak dost komplikované, o to více, když se náhle ocitnete v milostném trojúhelníků, kde vy jste ta druhá. Zamilovat se do ženatého muže není nic neobvyklého, srdci neporučíte. Ale tam, kde selhává srdce, je třeba zapojit rozum a zamyslet se, zdali se jedná skutečně o muže vašeho života, pro kterého stojí za to trápit se a čekat. Někdy to chce přestat doufat a připomenout si důvody, proč ženatí muži nikdy neopouštějí své manželky kvůli milence.

Už má vše, co potřebuje

Takový muž má vše, co potřebuje. Proč by měl opustit manželku a děti? S vámi zapomene na všechny povinnosti a odpovědnost, pak se ale vrátí odpočinutý domů, kde si hraje s dětmi, jež miluje, o domácnost i o sebe má postaráno a zároveň má kolem sebe milující rodinu.

Je to pro něj ideální situace

Má manželku, která mu vaří, pečuje o něj i o děti a vychovává je. Zároveň má milenku, která se o něj stará jiným způsobem, vy mu poskytujete to, co mu doma chybí. Má dvě milované ženy a všechny jeho potřeby jsou splněny, což je ideální situace. 

Rozvod je bolestivý a drahý

Přemýšlejte o důsledcích rozvodu. Rozruch s právníky, hádky, obtěžování dětí, finanční stres a spousta dalších problémů. Proč by měl sebe a svou rodinu nechat podstupovat, co není nutné? Navíc, pokud by s vámi chtěl být, už by to dávno udělal. Pokud by vás opravdu miloval, všechno z toho by podstoupil, aby mohl být jen s vámi bez žádných překážek.

Úvodní obrázek: Freepik, Autor: Martina Motlová

Další příspěvky

Předchozí příspěvek Následující příspěvek