Pracovník hospice vyslechl poslední slova umírající ženy. To, co pro ni udělal, vhání slzy do očí

Zaměstnanec tohoto hospice přesáhl tímto gestem rámec svých povinností. Celé jeho vystoupení bylo zachyceno na kameru a umístěno na internet. Zhodnoťte sami, jak se vám líbí.

                   

Toto dojemné gesto se odehrálo v hospicu jménem Nursing & Rehab Center, který se nachází v Austinburgu. Austinburg je město ve státě Ohio na severu Spojených států amerických. Hospic se specializuje na péči o osoby, které již nejsou schopny se o sebe postarat samy. Obvykle jde o důchodce a těžce nemocné lidi.

Přátelské pouto s pacienty

Umírající žena dostala v posledních dnech svého života od zaměstnance tohoto zařízení něco, co dalece přesahovalo jeho povinnosti. Pracovník se o ni staral víceméně po celou dobu jejího pobytu v hospicu. Byla na něj zvyklá a měla jej velmi ráda. Vytvořili si spolu přátelské pouto, které dotvářelo při každém setkání příjemnou atmosféru.

Joshua Woodard je zaměstnancem hospice již velmi dlouho a ví, jak mluvit s lidmi, kteří se loučí s tímto světem. Srdečnost a vřelost, s jakou Joshua pečuje o své pacienty, vás dojímá nezasvěcené až k slzám. Rodinní příslušníci a přátelé, kteří přicházejí navštívit své známé, jež jsou ubytováni v zařízení, bývají přístupem zaměstnanců mile překvapeni.

Skladby se nemohla nabažit

Tento muž udělal pro svou umírající pacientku opravdu krásné gesto. Když se loučil se stařenkou Marií, zazpíval jí krásnou píseň s názvem Jak jsi veliký. Tuto skladbu si od něj nechávala často pouštět během svého pobytu. Naprosto ji zbožňovala. Ošetřovatel Joshua si její volbu zapamatoval a píseň se celou naučil zpaměti.

Tento dojemný okamžik byl zachycen na kameru. Za chvíli se rozšířil po internetu, kde jej vidělo více než pět milionů uživatelů. Marie po úchvatném vystoupení pracovníka bohužel odešla z našeho světa. Tento smutný fakt však dělá video ještě dojemnější. Sledující se v sekci komentářů rozplývají nad kouzelným a mimořádným gestem ošetřovatele.

Co byste milému ošetřovateli vzkázali?

Diskuze Vstoupit do diskuze
142 lidí právě čte
Zobrazit další články