Děsivé přiznání zdravotního bratra: Zabil jsem celou řadu pacientů, ale rozhodně toho nelituji

Zdravotní sestry by měly lidem pomáhat, dokonce jim i v některých případech zachraňovat život. V tomto případě ale dělala zdravotní sestra přesný opak.

Usmívající se lékař i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nedávno se nejmenovaná zdravotní sestra rozhodla vyzpovídat ze svých hříchů a přiznat se k činu, který šokoval celý svět. Zdravotní bratr se rozhodl přiznat k vraždě dvou pacientů. Jeho motiv je velmi překvapivý. Mnohem důležité je však podotknout, že onen zdravotní bratr ve skutečnosti vůbec zdravotním bratrem nebyl. Člověk, který se obou vražd dopustil, se pouze za zdravotního bratra převlékl. Pravděpodobně si teď říkáte, co se vlastně stalo a jak je možné. Vysvětlení je velmi šokující. 

Vydával se za zdravotního bratra

Podle The Sunday Times se zdravotnický pracovník vydával za zdravotního bratra. Bez kvalifikace tak předepsal léky, které se ukázaly jako nebezpečná směs. Žalobce tvrdí, že při práci v jedné z nejslavnějších a nejuznávanějších mnichovských nemocnic našel zalíbení v předstírání, že je lékař, ale že se záměrně snažil dělat co nejméně práce. Dále se tvrdí, že muž, identifikovaný jako Mario G, tajně píchal “svým” pacientům smrtící koktejly drog, protože se mu líbilo být poslem smrti.

Z motivu mrazí

Důvod, proč se muž rozhodl zabít dva důchodce ve věku 80 a 89 let, je více než děsivý. V den vraždy měl kocovinu a jelikož ho důchodci o něco neustále žádali, tak je zavraždil. Podle svých slov potřeboval klid a ticho. V žalobě se také objevily i pokusy o vraždu. Mezi přeživšími je i slavný německý básník a spisovatel Hans Magnus Enzensberger, který byl zázračně oživen poté, co mu falešná sestra vstříkla do těla dvě sedativa – diazepam a lorazepam.

Dva lékaři iZdroj fotografie: Depositphotos

Udělal jsem obrovskou chybu

Obviněný nejdříve řekl, že svých činů nelituje, pak se v soudní síni ke svým činům přiznal a dokonce se za ně omluvil. “Byl jsem opilý, nevím, co mě to popadlo,” komentoval své činy. Údajně chtěl pacienty pouze omámit. Žalobci tvrdili, že jednal šokujícím sobeckým způsobem, lehkomyslně ohrožoval bezpečnost pacientů, aby uspokojil svou vlastní touhu sedět u telefonu a léčit svou kocovinu. Muž je ve vazbě od roku 2020. Pokud bude Mario G shledán vinným z obvinění, hrozí mu doživotí.

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články