Vzal do svého salonu bezdomovce. Za 30 minut z něj udělal muže, za kterým se na ulici otáčí každá žena

Kolemjdoucí si nevěřícně klepali na čelo, když viděli, jak si stylista bere do salonu špinavého bezdomovce. Za půl hodiny vypadal mnohem lépe než oni.

                   

Na bezdomovce se lidé často dívají jako na odpad společnosti. Jsou to pro ně pouze špinavé, zapáchající osoby, které nezajímá nic jiného než alkohol. Bohužel je toto ale problém naší společnosti. Málokdo si totiž uvědomuje, že i bezdomovci jsou lidé. Moc se od nás neliší, jen doplatili na své chyby, možná dokonce na ulici skončili omylem. Hlavní je ale skutečnost, že ne každý bezdomovec je automaticky špatný člověk. To si samozřejmě uvědomuje i mladý stylista Tomáš.

Nabídl mu pomocnou ruku

Tomáš rozhodně nepatří mezi jednice, kteří by na bezdomovce koukal skrz prsty. Snaží se lidi nesoudit, protože si moc dobře uvědomuje, že všichni mají svůj příběh. Nikdy nevíme, s čím se lidé vypořádávají, co prožili a proč dopadli tak, jak dopadli. A přesně takovým lidem mladý kadeřník nabízí pomocnou ruku. Tentokrát si vybral bezdomovce, kterého zná pod jménem Ervin. Ten často postává před jeho studiem a prosí o něco k snědku. Pro tentokrát se ale Tomáš rozhodl dát bezdomovci něco jiného než jen jídlo.

i

Kompletní změna vizáže

Když nabídl Ervinovi kompletní změnu vizáže, s odpovědí nečekal ani vteřinu. Proměna tedy mohla začít. Zatímco Tomáš stříhal muže v potrhaném oblečení, on mu vyprávěl o svém životě. Skvěle si rozuměli, dumali nad nejrůznějšími životními otázkami a čas rychle utíkal. Po půl hodině byl Ervin připraven podívat se do zrcadla. Změna byla natolik obrovská, že ani nedokázal uvěřit, že odraz v zrcadle jen on sám. Vypadal jako naprosto nový člověk. Tomáš si svou práci natočil a následně ji nahrál na Youtube. Za celou dobu vidělo jeho video více než 25 milionů lidí. Na zmíněné video se můžete podívat níže.

Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články