Další tragická událost v showbusinessu, zemřela dcera slavného herce. Bylo jí 25 let, rodina se odmítá vyjadřovat

Dcera známého amerického herce zemřela za nevyjasněných okolností ve velmi mladém věku. Rodina odmítá cokoliv komentovat.

Zapálené svíčky i Zdroj fotografie: Unsplash
                   

Odele Cape Ventimiglia, dcera amerického herce Johna Ventimiglia, zemřela ve věku 25 let. Důvod úmrtí byl neznámý. Byla popisována vždy jako milá a slušná dívka s dobrým vzděláním a vytříbeným vkusem. Její otec se jí vždy snažil dopřát to nejlepší, včetně vzdělání a kvality života. Už od mala v ní pěstoval základy sebeúcty a sebedůvěry. To se mu jistě povedlo, vyrostla z ní opravdu krásná žena, která věděla, co chce. Po absolvování univerzity se seznámila s jedním mužem, se kterým se dala dohromady, o několik měsíců později spolu čekali dítě.

Vedla skromný život

O jejím životě se toho moc neví, její otec John Ventimiglia, se jí vždy snažil poskytnout, co možná největší soukromí. Proto o ní mluvil před kamerami pouze sporadicky, říkal o ní, že je to jedna z nejúžasnějších lidí na světě. Dle jeho slov byla vždy milá, laskavá, skromná a snažila se obloukem vyhýbat kamerám. Netoužila po pompézním životě, k penězům vždy přistupovala zodpovědně, ačkoliv jich měla vždy, díky otci, dostatek. Sama si dokonce našla brigádu, aby mohla být finančně soběstačná, otcovy peníze nechtěla.

V posledním ročníku na univerzitě se potkala s jedním mužem, se kterým začala po pár týdnech randit. Vše bylo dokonalé, její otec měl dost práce a popularitu, ona se soustředila na studium a volný čas dělila mezi přítele a práci. Oba spolu odpromovali a našli si společné bydlení. To si opět platili sami. Ihned si oba sehnali stálé zaměstnání a byli spolu šťastní. Po roce vztahu oznámili, že spolu čekají potomka. Byla to v rodině velká sláva a John Ventimiglia se moc těšil na vnouče. Nakonec se mu narodila vnučka, se jménem Shiloh.

Záhadné úmrtí

Odele Cape zemřela 12. ledna 2023 za nevyjasněných okolností. Její rodina oznámil úmrtí na sociální síti Facebook. I nadále odmítá cokoliv komentovat a dávat rozhovory pro různá média. Ví se pouze jedna věc, a to, že svou dceru porodila před třemi měsíci. Lidé si myslí, že by porod mohl mít něco společného právě se záhadným úmrtím dcery slavného herce.

Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Zobrazit další články