Žena byla během několika sekund skalpována. Nyní varuje ostatní ženy před nebezpečím spojeným s dlouhými vlasy

Skalpovaná žena chce varovat všechny ostatní před nebezpečím, které je spojeno s dlouhými vlasy. Málem totiž přišla o život.

žena s dlouhými vlnitými vlasy i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Většina žen dopřává svým vlasům nadstandartní péči. Jak se říká, vlasy reprezentují člověka, protože jsou většinou jedna z prvních věcí, kterých si protějšek všimne. Některým dámám sluší krátké vlasy, jiné zase nedají dopustit na dlouhé kadeře. Pokud je kštice na hlavě dostatečně dlouhá, dají se z ní vytvářet různé účesy, a měnit tak každý den svou vizáž. Velké množství žen s delšími vlasy ale potvrdí, že je nejraději nosí volně rozpuštěné. Mnoho z nich ale netuší, že to může být velice nebezpečné.

Motor auta jí doslova skalpoval

Své o tom ví žena jménem Alon Abare, které se v říjnu 2016 přihodila opravdu hrozná a na psychiku náročná událost. Jako každé ráno se chystala do práce. V klidu se nasnídala a pustila se do ranní hygieny. Svoje krásné dlouhé vlasy si pouze rozčesala a nechala je volně spuštěné. Velice jí slušelo, když jí kadeře kopírovaly obličej. Jakmile byla hotová, vydala se ke svému autu.

Nastartovala svoje auto, ale něco se jí nezdálo. Vůz vydával zvláštní zvuk, a tak se rozhodla raději zkontrolovat motor, který nechala běžet. Zvedla kapotu a bez rozmyšlení se sklonila nad podivně znějící hybnou sílu. V tom okamžiku se ale stalo něco, co by jí ani ve snu nenapadlo. Její vlasy se zachytily do řemene ventilátoru a během pár sekund byla většina jejich kadeří pryč. Motor jí skoro úplně skalpoval.

motor pod kapotou auta iZdroj fotografie: Pexels

Volala o pomoc a naštěstí jí slyšeli její děti, které jí přispěchaly zachránit. Ty i přes počáteční šok zachovaly chladnou hlavu a své mamince pomohly. Syn Sam vypnul motor a dcera Logan mezitím doběhla pro nůžky a matce zbývající vlasy odstřihla. Jakmile se všichni z tohoto hrozného zážitku vzpamatovali, zavolali záchranku, která zraněnou ženu odvezla do nemocnice.

Kvůli této chybě mohla přijít o život

Tam byla žena ošetřena a dále předána do rukou plastických chirurgů, kteří se snažili Aloninu kůži co nejvíce zachránit. Celá léčba stála mnoho peněz. Nyní musí žena své zranění skrývat pod parukou do té doby, než bude možné provést transplantaci vlasů. To bude ale nějakou dobu trvat. Je nutné, aby se její kůže zcela zahojila a zacelila. Nejhorší na tom všem pro Alonu bylo, že kvůli takovéto chybě mohly její děti zůstat bez matky.

Také z tohoto důvodu se žena rozhodla natočit video, ve kterém varuje ostatní lidi s dlouhými vlasy. Doufá, že tak může zachránit lidské životy. Jak říká, dlouhé kadeře nepředstavují nebezpečí jen ve spojitosti s motory automobilů, ale mohou se zachytit například v motorech motokár, zemědělských strojů a dokonce i v zábavních parcích. Proto je třeba na ně dávat veliký pozor.

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Zobrazit další články