Žena tvrdí, že je cestovatelkou v čase z roku 3812: Jako důkaz má fotografii z Marsu

Na světě existuje skutečně mnoho lidí, kteří tvrdí velmi zvláštní věci. Mezi ně patří i žena, která prý cestuje časem. Jako důkaz si pro lidstvo připravila fotografii z Marsu.

Žena v obleku astronauta na Marsu i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

O tom, zda existuje cestování časem, se vedou vášnivé diskuze už mnoho let. Někteří na něj věří, jiní si myslí, že jde o nesmysl a že nic takového není možné. Ti, kteří tvrdí, že cestují časem, přichází s nejrůznějšími způsoby, jak své tvrzení dokázat. Mezi ně patří i tato žena, která tvrdí, že pochází z roku 3812. Aby podpořila své tvrzení, rozhodla se ukázat fotografii, která má pocházet právě z onoho zmíněného roku. A pro překvapení všech, je to fotografie z Marsu.

Cestuje mezi planetami

Žena jménem Mary (37), které se rozhodla neprozrazovat svoje příjmení, tvrdí, že pochází z Marsu. Podle svých slov ale na této planetě mnoho času netráví. Cestuje totiž i po jiných planetách a kromě toho, cestuje také časem. Vypráví, že přišla z Marsu a chtěla nám, lidstvu dokázat, že cestování časem existuje a život na Marsu taktéž. Údajně se na něj podívala už ve 4. století, o jeho návštěvě následně řekla: „Bylo to hrozné, Mars byl v té době velmi děsivý.” 

družice na Marsu iZdroj fotografie: Depositphotos

Vše prozradila ve videoklipu

Ve videu, který v roce 2019 sdílel kanál YouTube Apex TV vidíme, jak drží fotografii, která zdánlivě ukazuje „budovy“ na Marsu vedle „vesmírných lodí“, ke kterým Mary a její společníci dorazili. Ano, podle svých vlastních slov má totiž na cestování časem i parťáka, svou nejlepší kamarádku. Vysvětlila: „Vypadalo to jako poušť s mnoha budovami. Hned jsem to vyfotila. Můžete vidět vesmírné lodě, které jsme zde našli, můžete vidět i budovy. Mars byl velmi zajímavý a zároveň velmi děsivý.“ 

Na Marsu žijí další lidé

Mary také řekla, že je „zajímavé“, že na Marsu žili pouze Číňané. Řekla, že mají smlouvu s celým světem. Na Marsu údajně budují budovy, které následně prodávají nebo nabízí k pronájmu. Budovy jsou zároveň z úplně jiných materiálů, na které jsou všichni lidé zvyklí. Z materiálů, které se dají sehnat pouze na Marsu. „Kovy byly jiné než ty na naší planetě. Myslela jsem, že je vykopali lidé pracující v dolech, ale byli to roboti.

fotografie z Marsu i

Cestuje do různých století

Podle všeho cestuje do nejrůznějších století. Na Marsu byla ve 4. století, v 18. a poté i v roce 3812. Kromě fotografie však nemá žádné jiné důkazy a zatím nebylo potvrzeno, zda je fotografie vůbec skutečná, natož že pochází ze zmíněného roku. Co myslíte vy? Je možné, že by cestování časem mohlo skutečně existovat? 

Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články