Žena chtěla po své kadeřnici, aby jí udělala nový účes. Ta jí oholila téměř celou hlavu

Žena už měla dost svých tuctových vlasů, a proto se rozhodla pro radikální změnu svého účesu. Jak dopadl výsledek posuďte sami.

                   

Říká se, že dlouhé vlasy jsou symbolem ženství. Časy, kdy ženy nosily vlasy až po kolena, jsou ale dávno pryč. Čím delší vlasy žena má, tím obtížnější a zdlouhavější je péče o ně. Dnes chce mít každý všechno rychle za sebou, péčí o vlasy a tělo nevyjímaje. Proto více než polovina ženské populace preferuje průměrnou délku vlasů. Tato žena však toužila po radikální změně image. Její kadeřnice ji tedy vzala za slovo.

Žena nechala proměnu na své kadeřnici

Když žena vstoupila do kadeřnického salonu, neměla úplně jasnou představu, jak by její nový účes měl vypadat. Jediné, v čem měla jasno, bylo, že chce radikální změnu své image. Chtěla, aby měl její nový účes šmrnc a dodal jí výraznější vzhled. Její kadeřnice jí tedy řekla, ať se posadí a nechá veškerou práci na ní. Když pak vzala do ruky strojek, žena byla šokovaná.

Prošla radikální proměnou

Krátké účesy nejsou pro každého, takže je na ženách nevidíme tak často. Pravda je taková, že na takový účes by měla mít žena i uzpůsobený obličej, ne každému totiž krátké vlasy sluší. Pokud se žena rozhodne pro takový účes, měla by si nejdříve vyzkoušet, jestli se k ní hodí. To se dá dnes udělat velmi snadno pomocí jednoduché počítačové aplikace, díky které zjistíte, jaký účes nejlépe padne vašemu obličeji.

i

Pravdou zůstává, že účes zcela změní celkový vzhled člověka, a to může být jak v dobrém, tak i ve špatném slova smyslu. Proto není asi úplně dobré riskovat a pak být nešťastná z něčeho, co už v tu chvíli nemůžete vzít zpátky. Naší hlavní hrdince se tento risk naštěstí vyplatil. Ačkoli jí byla půlka hlavy oholena, celkový dojem z nového účesu je naprosto dokonalý.

Byla to správná volba

Žena může být velmi ráda, že nechala svou proměnu na profesionálce, rozhodně toho nemusí litovat. Nový účes jí opravdu sluší. Zvýraznil její pohledný obličej a dodal ji opravdu sexy look. Kadeřnice její blonďaté vlasy ještě obarvila na platinovou blond a výsledek byl na světě. Ostatně, můžete se na něj podívat sami na našem videu a poté nám sdělit, zda byste do takové radikální proměny měli také odvahu jít nebo se držíte raději svého standardu. Těšíme se na vaše názory.

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Zobrazit další články