Žena koupila v obchodě maso k obědu. To, co se stalo potom, byste nečekali ani ve zlém snu

Žena si šla koupit do obchodu maso, aby udělala k obědu řízky. Při krájení ale zažila šok, na který do smrti nezapomene.

                   

Znáte to, jdete koupit maso do obchodu, abyste si udělali nějaký dobrý rodinný oběd a po rozbalení zjistíte, že s ním není něco v pořádku. To se lehce pozná už podle nepříjemného zápachu po otevření. Zkažené maso ale není jediná nepříjemná věc, která vás může potkat. Tato žena z čínské provincie Shandong, která se právě chystala zakrojit do pěkného kusu pečeně, zažila šok, ze kterého se vzpamatovává doteď.

Maso se začalo hýbat

Žena se právě chystala zakrojit do velkého kusu masa, aby z něj připravila několik plátků na řízky, a v tom zažila takový šok, že leknutím upustila z ruky nůž. Maso se začalo hýbat, jako by bylo živé. Dalo by se to popsat jako pravidelné pulzující pohyby. Žena nemohla uvěřit, že se něco takového může stát a vyděšená šla maso vrátit zpět do obchodu. Když maso ukázala prodávajícímu, ubezpečil ji, že je to normální a že se to občas stává.


Žena maso natočila a dala na Youtube

Ženu už však na maso přešla chuť, když to viděla. Neměla odvahu něco takového strčit do pusy. Hýbající se maso natočila na video a vyvěsila na portál Youtube. Reakce, které na toto video dostala, byly převážně negativní. Někteří lidé jí psali, že by v masu mohli být i červi, že udělala dobře, že maso vrátila. Jiní zase psali, že je to skutečně odporné. Někdo si zas z videa dělal legraci a napsal, že by to byl dobrý vtip, kdyby maso takto naservíroval své přítelkyni.

i


Jak k tomu dojde?

Podle odborníků k tomu ale může občas dojít v důsledku nervových zakončení, které ještě nepřestaly pulzovat. Je to jako když se ještě klepe kapr nebo králík stažený z kůže. Zvíře už je mrtvé, ale jeho tep ještě dokončuje svoji činnost za pomocí nervových vláken. Tato odpověď ale ženu moc nepřesvědčila a po tomto hrůzostrašném zážitku se rozhodla být raději vegetariánkou.


A nyní zmiňované video

Zde si můžete prohlédnout zmiňované video a přesvědčit se sami. Ale pro slabší povahy raději nedoporučujeme, mohlo by se vám udělat zle od žaludku. Posuďte sami, zda byste něco takového měli odvahu sníst, a nebo byste zareagovali stejně jako tato žena.

Diskuze Vstoupit do diskuze
136 lidí právě čte
Zobrazit další články