Žena našla po návratu z klubu v kabelce záhadnou věc. Rozhodla se proto varovat ostatní, aby si dali pozor

Tato dívka se rozhodla varovat ostatní, aby si vždy dávaly pozor na svou kabelku. Sama v té své totiž našla něco velice podivného.

                   

Po návratu z tanečního klubu spíše čekáte, že nebudete moci najít klíče od domu nebo mobilní telefon, ale abyste si donesli domů něco navíc, s tím určitě nikdo nepočítá. Tato žena našla v kabelce záhadnou věc. Po podrobnějším prohlédnutí ji okamžitě odnesla pryč a varovala všechny své známé.


Nežádoucí překvapení v kabelce

Sheridan Ellis se nedávno svěřila na Tik Toku, že ve své kabelce objevila něco připomínající malou plastovou destičku. Po pečlivějším prozkoumání zjistila, že se jedná o malý lokátor. Zalekla se a okamžitě z něj vyndala baterie a pro jistotu ho druhý den vyhodila daleko od domova. Nyní se rozhodla varovat ostatní ženy, ať si na podobnou věc dávají pozor a jsou na sebe více opatrné. To, co se stalo jí, může příště potkat kteroukoli další ženu.


K čemu lokátor slouží

Věc, kterou dívka našla ve své kabelce je malé sledovací zařízení, které se používá například k hledání ztracených klíčů. Lokátor se synchronizuje s aplikací a ukáže, kde danou věc hledat. Zařízení tohoto typu navíc ještě vydávají zvuky pro jednodušší nalezení ztracené věci. Sheridan nechápe, jak se jí taková věc dostala do kabelky, ale nemá z toho vůbec dobrý pocit. Raději okamžitě vyndala baterie a lokátor vyhodila daleko od domova. Ve videu radí všem ženám, aby si dávaly pozor a raději zkontrolovaly své kabelky hned, jak dorazí domů z nějaké párty.

i


Pokusil se ji někdo vysledovat?

Je dost možné, že se lokátor v její kabelce objevil čistě náhodou, ale přesto radí ženám, aby byly opatrné. Také to náhoda být nemusí a mohl se ji někdo pokusit vysledovat a ublížit jí. Dívka však neinformovala policii, protože neměla žádné důkazy o tom, že by to mělo být účelové. Místo toho ale informovala o tomto incidentu ostatní dívky pomocí Tik Toku.

Diskuze Vstoupit do diskuze
129 lidí právě čte
Zobrazit další články