Neuvěřitelné, pár se domnívá, že čeká dvojčata. Ultrazvuk ale tvrdí něco jiného, páru to zřejmě změní život

Ne každému se v životě poštěstí, vidět na ulici čtyři stejné lidi vedle sebe. A už vůbec ne každému se poštěstí je porodit, šance je 1:700 000.

                   

Když se dvěma lidem, Danielle Thrasher a Josephu Odomovi, podaří otěhotnět, jsou nadšení. Je jim oběma 32 let, mají vybudovanou slibnou kariéru, jsou zasnoubeni a teď je na cestě první potomek. Bydlí v Indianě v USA, kde mají také doktora, ke kterému jezdí pravidelně na ultrazvuk. Když je Danielle v šestém týdnu, jedou na další pravidelnou kontrolu a nečekají žádné překážky. To by ale nebyl osud, kdyby jim to trochu nezamíchal. Na ultrazvuku jdou zřetelně vidět dvojčata.

Život jim připravil překvapení

Nadšení a zároveň překvapení rodiče tomu nemohou uvěřit. Ačkoli se zde objevují komplikace v podobě prodání stávajícího kočárku a koupě nového, přímo určeného pro dvojčata, či dokoupení postýlky a oblečení, jsou šťastní. Jak sami říkají, zabili jsme dvě mouchy jednou ranou. Teď budou mít dvě a za pár týdnů je čeká další ultrazvuk. Tam už jedou s pocitem štěstí a už se nemohou dočkat na obrázek jejich dvou potomků. Osud s nimi, lidově řečeno, vypekl, Danielle čeká trojčata!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Danielle Odom (@quadmomma817)

V obou rodinách sice mají hojný výskyt dvojčat, ale ne trojčat. Překvapení střídá radost a následně trochu nejistotu, jak to všechno zvládnou. Doma se domluví, jak se co bude dělat a do všeho skáčou po hlavě, to přece musí zvládnout! Teď už ale jsou pod lékařským dohledem, jelikož bývá u trojčat zpravidla jisté riziko, jako je např. předčasný porod. Ve 13. týdnu jedou na další prohlídku, přestože stále ještě neví, co je za pár minut čeká za další jobovku. Danielle čeká čtyřčata, takové štěstí má jen jedna žena ze 700 000!

Konec dobrý, všechno dobré

Teď už jsou všichni zděšení. Čtvrté dítě se schovalo u pupíku a nebylo předešlé ultrazvuky vidět. Pár měl ovšem štěstí, že už to byl finální počet. Přirozené narozená čtyřčata, se narodila 17. srpna 2017, byly to jenom holčičky, které dostaly jména Zoey, Lyla, Maya a Arya. Momentálně jsou již všichni doma a jak si předpověděli, vše výborně zvládají.

Diskuze Vstoupit do diskuze
91 lidí právě čte
Zobrazit další články