Žena trpěla nespavostí, ale vůbec netušila z jakého důvodu. Po nainstalování kamer v ložnici měla jasno

Mladá žena již delší dobu nemohla spát. Stále se budila, neměla vůbec kvalitní spánek. Zkusila do ložnice nainstalovat kamery, díky nim zjistila, proč trpí nespavostí.

                   

Jistě si každý z nás vzpomene, jak se v dětství děsil různých příšer, které na nás v noci číhali pod postelí nebo ve skříni. Jako děti se někteří budili s křikem a strachem z různých podivných zvuků, které si nedokázali vysvětlit. Naštěstí vždy přispěchali rodiče, kteří nás utěšili a vysvětlili, že žádná strašidla neexistují, že to byl je škaredý sen.

Problémy se spánkem

Ale co když se ze spánku budí i dospělí, mají pocit strachu z neznámých zvuků a jevů? Jsou to jen obyčejné představy, nebo něco jiného? Odpověď na tuto otázku se snažila najít mladá žena, která trpěla nespavostí a poruchami spánku. Vůbec netušila z jakého důvodu tyto problémy má. V noci se stále budila, byla neklidná a ráno se cítila hrozně unaveně a nevyspale.

i

Jelikož už byla zoufalá, protože vyzkoušela všechny možné léky na spaní, zkusila na radu své známé nainstalovat do ložnice kamery. Celý rok se nic nezměnilo, až po 12ti měsících se jí podařilo na videu něco zachytit. Byla si jistá, že její nespavost je způsobena tím, co viděla na videu. To zveřejnila na internetu, kde mělo během chvíle přes milion shlédnutí.

Děsivé video

Tolika kliknutím na odkaz se vcelku ani není třeba divit. Video je totiž opravdu zajímavé a dost znepokojivé a rozdělilo sledující na dva tábory. Zatímco jedna strana ho bere jako jasný důkaz existence paranormálních jevů, druhá má video za jasnou manipulaci a kvalitní podvrh.

Členové prvního tábora ovšem na základě zveřejněného videa mezi sebou začali sdílet své zážitky s paranormálními jevy. Diskutují o setkání s duchy a podobnými zjeveními. Druhá strana má ovšem z těchto komentářů obrovskou legraci a nevěří ani jednomu zveřejněnému příběhu. Jak píší, stojí nohama pevně na zemi a nemají potřebu si vymýšlet báchorky o strašidlech a duších, jen proto, aby se zviditelnili a byli zajímaví. Podívejte se na video a rozhodněte se sami, na kterou stranu se přikloníte.

Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Zobrazit další články