Žena porodila zdravá trojčata. Po pár minutách ale lékař přiznal fatální chybu a oba rodiče šokoval

V napjatém očekávání konečně dostali rodiče do náruče své tři novorozené děti. Připravené k odchodu je však zastihl doktor a vyžádal si další vyšetření jejich dcery.

                   

Když lékař zprávu o stavu tří dětí předával rodičům, atmosféra byla tak naplněná emocemi, že by se dala krájet nožem. Mladá maminka nevěděla, co má dělat. Bylo snad něco v nepořádku s jejími novorozenci? Celý porod však proběhl hladce a trojčata byla dle doktora naprosto zdravá. To si alespoň zprvu mysleli.

i

Zdánlivě bezproblémový porod

Matka jménem Bella porodila trojčata bez jakýchkoliv komplikací. Pořád ale necítila úlevu, protože napětí bylo stále ve vzduchu. Její manžel byl však v sedmém nebi. Vzal děti do náruče a nemohl se na ně přestat dívat. Takové dojetí v životě necítil a neubránil se slzám.

i

Něco skutečně nebylo v pořádku

Bella cítila, že se idylická chvíle brzy zlomí. Lékař odešel zkontrolovat výsledky vyšetření dětí na další oddělení. Většinou jde jen o formalitu, ale Belliny mateřské instinkty napovídaly, že to nebude její případ. Když nervózní lékař konečně vstoupil do jejich pokoje, věděla, že ta zpráva nebude pozitivní. Tou dobou si toho všiml i manžel a úsměv mu zmrznul na rtech.

i

Doktor prozradil svůj omyl

Oba manželé zatajili dech, když čekali na přicházející zprávu. Bella cítila, že se něco stane, ale nebyla na to připravená. Mladí rodiče drželi trojčata pevně v náručí. Byli připraveni udělat cokoliv, aby se ujistili, že je s nimi vše v pořádku. Doktor začal mluvit a všichni na oddělení na něj upřeli oči. ,,Právě jsem se podíval na výsledky testů,“ řekl. ,,Promiňte, ale dopustil jsem se zásadní chyby.“

i

Jedno z trojčat muselo na vyšetření

Tato zpráva zněla jako blesk z čistého nebe. Bella i otec najednou cítili bezmoc. ,,Malá Kara potřebuje další vyšetření.“ Bella se podívala na jedno ze svých trojčat. Pak jí zašeptala do ucha: ,,Všechno bude v pořádku, miláčku. Slibuji!“ Matka dala dívku doktorovi. Snažila se ty nejhorší možné výsledky vypudit ze své mysli. Lékař poté vzal dítě a odešel s ním do ordinace.

i

K případu již v minulosti došlo

Najednou si všiml něčeho, co mu připomnělo událost před mnoha lety. Něco takového za celou svou praxi viděl jen jednou. Když byl na stáži v Keni a pomáhal místním ženám při porodu, jedna z nich přišla s ukřičenou holčičkou, která se nedala utišit. Doktorovi bylo jasné, že s dívkou není něco v pořádku. Po pečlivém vyšetření doktor přivedl Karu zpět k jejím rodičům. A teď si uvědomil, že jde o stejný případ jako tehdy.

i

Manželé se s radostí dozvěděli novinku

Manželé dychtivě sledovali každé jeho slovo. Lékař vyprávěl příběh z Keni a rodiče byli v šoku. Bella se pak zeptala: ,,A jak to všechno skončilo s tou dívkou v Africe?“ Tvář doktora se po té otázce rozzářila. ,,Po pečlivém prostudování situace se ukázalo, že její stav není zdraví nebezpečný,“ uvedl. ,,Ve skutečnosti se to dokonce ukázalo být užitečné. Dívka měla neobvyklou sportovní formu, její svaly se vyvíjely lépe než je obvyklé.“

i

Nadějná malá sportovkyně

Bella a Josh si oddechli úlevou. Ukázalo se, že budou mít velmi nadané dítě! O šest měsíců později se už Kara opravdu vyvíjela rychleji než průměrné dítě. Byla vyšší a hbitější a její chtíč po vítězství hodně sílil. Poprvé byl její talent znát v atletických závodech. Nejen, že soutěž vyhrála, ale vytvořila dětský rekord, který nejspíš nikdy nebude překonán.

Diskuze Vstoupit do diskuze
57 lidí právě čte
Zobrazit další články